Skip to main content

Ketchupy łagodne

2023-04-18

Porównanie produktów

Autor: Redakcja Czytamy Etykiety

O ketchupach pisałam już naprawdę wiele. Na stronie pojawiło się zestawienie ketchupów porównujące je pod względem zawartości ilości cukrów oraz ilości pomidorów. Jednak najważniejszy jest cały skład. Dlatego pora na zestawienie ketchupów porównujące ich składy. Pozytywna, neutralna czy negatywna? Napiszę od tego czym się kierowałam podczas oceniania ketchupów: ocenę pozytywną otrzymały ketchupy, które nie zawierają […]

O ketchupach pisałam już naprawdę wiele. Na stronie pojawiło się zestawienie ketchupów porównujące je pod względem zawartości ilości cukrów oraz ilości pomidorów. Jednak najważniejszy jest cały skład. Dlatego pora na zestawienie ketchupów porównujące ich składy.


Pozytywna, neutralna czy negatywna?

Napiszę od tego czym się kierowałam podczas oceniania ketchupów:

  • ocenę pozytywną otrzymały ketchupy, które nie zawierają ŻADNYCH zbędnych składników. Są to produkty wysokiej jakości, które warto kupować. Oczywiście najważniejszy jest smak, a każdy woli inny. Moim numerem jeden są ketchupy mocno pomidorowe.
  • ocenę neutralną otrzymały ketchupy zawierające zbędne składniki lub składnik. Przykładowo w tej grupie są ketchupy zawierające skrobię. Uważam, że są to również dobre produkty, które można spokojnie kupować. Jednak mają malutki minusik. Na grafice nie dałam im oceny pozytywnej, ponieważ chciałam wyróżnić te, które mają rewelacyjny skład. W naszej bazie te ketchupy mają ocenę pozytywną. Dlatego jeśli je lubicie to spokojnie po nie sięgajcie. Chociaż zachęcam do kupowania tych pozytywnie ocenionych (niektóre z nich mają niepowtarzalny smak!).
  • ocenę negatywną otrzymały ketchupy zawierające substancją konserwującą albo z gorszym składem. Tych nie polecam!

Cukrowa pułapka

Przypominam jeszcze, że ketchup zawiera sporo cukru. Dlatego nie powinno się go spożywać w nadmiarze. Oczywiście zawiera likopen (korzystnie wpływający na zdrowie), ale należy również pamiętać o cukrze.


AUTOR

Redakcja Czytamy Etykiety

Redakcja Czytamy Etykiety

STRONA INTERNETOWA: https://czytamyetykiety.pl/OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci e-booka "Drugie śniadanie do szkoły i pracy".

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2023