czytamyedtykiety.pl żywność

O nas

Wszyscy lubimy wiedzieć co jemy i jak to jedzenie wpływa na nasz organizm. Niestety nie każdy ma czas i wiedzę, aby móc dobrze wybrać.

Dlatego my każdego dnia analizujemy etykiety i przyglądamy się z bliska składom produktów w polskich sklepach – dla WAS! Naszą wiedzą i doświadczeniem chcemy dzielić się z Wami a jednocześnie ułatwiać codzienne wybory zakupowe.

Analizujemy etykiety i przeglądamy zawartość produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Tłumaczymy trudne pojęcia i rozszyfrowujemy skróty. Wskazujemy, które produkty warte są Twojej uwagi – a które niekoniecznie.

Dobre decyzje wymagają namysłu, uważności i wiedzy. Wy jesteście czujni, my dostarczamy informacje. RAZEM tworzymy serwis, który ma na celu edukować i budować coraz większość świadomość, że zdrowe odżywianie powinno być naszym codziennym nawykiem od najmłodszych lat!

Zadaniem producentów jest wypracowanie zysku, nie wspieranie zdrowia konsumentów. Dlatego niech wybór produktu w sklepie będzie świadomy, nie odruchowy lub podyktowany reklamą.

Po prostu – czytamy etykiety!

Etykiety czytają dla Was:

kamila

Kamila Kwietniewska

Absolwentka Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ze specjalizacją Żywienie Człowieka z Dietetyką. Współautorka bloga o tematyce żywnościowej oraz racjonalnego odżywiania: Odżywianie od kuchni (http://odzywianieodkuchni.blogspot.com/). Na co dzień czyta dla Was etykiety, a w wolnej chwili kryminały. Uwielbia uciekać w góry, gdzie najlepiej odpoczywa.


agnieszka wałęka

Agnieszka Wałęka

Magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka, a także korepetytor prywatny matematyki. Miłośniczka masła orzechowego, wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, ciekawostek dietetycznych i „strażniczka” sklepowych etykiet – zawsze wie, co w trawie piszczy i żaden produkt nie ma przed nią tajemnic 🙂 Prowadzi bloga http://www.katsuumi.pl/

X

Wyszukaj swój produkt:
Przejdź do paska narzędzi