O nas

Wszyscy lubimy wiedzieć co jemy i jak to jedzenie wpływa na nasz organizm. Niestety nie każdy ma czas i wiedzę, aby móc dobrze wybrać.Dlatego my każdego dnia analizujemy etykiety i przyglądamy się z bliska składom produktów w polskich sklepach – dla WAS! Naszą wiedząi doświadczeniem chcemy dzielić się z Wami a jednocześnie ułatwiać codzienne wybory zakupowe.

Analizujemy etykiety i przeglądamy zawartość produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Tłumaczymy trudne pojęciai rozszyfrowujemy skróty. Wskazujemy, które produkty warte są Twojej uwagi – a które niekoniecznie.

Dobre decyzje wymagają namysłu, uważności i wiedzy. Wy jesteście czujni, my dostarczamy informacje. RAZEM tworzymy serwis, który ma na celu edukować i budować coraz większość świadomość, że zdrowe odżywianie powinno być naszym codziennym nawykiem od najmłodszych lat!

Zadaniem producentów jest wypracowanie zysku, nie wspieranie zdrowia konsumentów. Dlatego niech wybór produktu w sklepie będzie świadomy, nie odruchowy lub podyktowany reklamą. Po prostu – czytamy etykiety!

Agnieszka Pocztarska

Mam na imię Agnieszka i jestem właścicielem serwisu. Codziennie dbamo rozwój serwisu i nadaje mu kierunek. Jestem takim samym konsumentem jak Ty i na swoim przykładzie udowadniam, że można zmienić swoje nawyki żywieniowe, wybierać produkty z dobrym składem i dokonywać świadomych wyborów. Obserwuję i słucham czytelników serwisu i każdym działaniem staram się pomóc w codziennych decyzjach zakupowych naszych społeczności. Prywatnie jestem mamą dwóch synów, żoną fantastycznego faceta i mam 2 koty. Uwielbiam podróżować, czytać książki i aktywnie spędzać czas z całą rodziną. Moja praca to moja pasja. Uwielbiam patrzeć jak ilość naszej społeczności rośnie – bo dzięki temu wiem, że nasza codzienna praca, chęć wsparcia, dzielenia się doświadczeniem przynosi korzyść coraz to większej grupie odbiorców. Jesteśmy dla Was – czytamy etykiety dla Waszego zdrowia!

Etykiety czytają dla Was

Kamila Kwietniewska

Absolwentka Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ze specjalizacją Żywienie Człowieka z Dietetyką. Na co dzień czytam dla Was etykiety, a w wolnej chwili kryminały. Jednak większość czasu spędzam z córeczką. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, najlepiej z rodziną. Lubię również gotować,a moją najnowszą pasją jest ogrodnictwo.

Agnieszka Wałęka

Magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka, a także korepetytor prywatny matematyki. Miłośniczka masła orzechowego, wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, ciekawostek dietetycznych i „strażniczka” sklepowych etykiet – zawsze wie, co w trawie piszczy i żaden produkt nie ma przed nią tajemnic Prowadzi bloga http://www.katsuumi.pl/


W trosce o Twoje zdrowie

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.