Skip to main content

Ciasta francuskie

2021-03-09

Porównanie produktów

Autor: Kamila Kweczke

Lubicie szybkie i domowe przekąski na słono i słodko? Na bazie ciasta francuskiego można stworzyć prawdziwe cuda! Z tego względu przejrzałam składy sklepowych ciast 🙂 Kryteria oceny pozytywna – skład idealny ma tylko jedno ciasto od FRoSTA (ale uważajcie, bo w sprzedaży jest ciasto francuskie tego producenta z gorszym składem)- jest to produkt mrożony. Cena […]

Lubicie szybkie i domowe przekąski na słono i słodko? Na bazie ciasta francuskiego można stworzyć prawdziwe cuda! Z tego względu przejrzałam składy sklepowych ciast 🙂


Kryteria oceny

  • pozytywna – skład idealny ma tylko jedno ciasto od FRoSTA (ale uważajcie, bo w sprzedaży jest ciasto francuskie tego producenta z gorszym składem)- jest to produkt mrożony. Cena jest wysoka, ponieważ paczka kosztuje ok. 10 zł. Dobrą alternatywą jest ciasto Auchan, które nie jest idealne, ale ma dobry skład. Dałam naciąganą ocenę pozytywną, ponieważ to ciasto na maśle. Nie podoba mi się dodatek cukru i dodatków do żywności, ale i tak jest całkiem nieźle.
  • neutralna – otrzymały ją ciasta z przeciętnym składem: z cukrem, tłuszczami roślinnymi, regulatorami kwasowości.
  • negatywna – otrzymały ją dwa ciasta z najgorszym składem, zawierają one margarynę.

Jak widzicie wybór jest prosty – TYLKO DWA ciasta są godne uwagi, dlatego pamiętajcie, że zawsze macie wybór.


AUTOR

Kamila Kweczke

Jestem absolwentką Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ze specjalizacją Żywienie Człowieka z Dietetyką. Na co dzień czytam dla Was etykiety, a w wolnej chwili stawiam na kryminały :) Gdy tylko mam czas uciekam w góry, gdzie "ładuję swoje baterie".OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

29,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

54,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci pierwszych rozdziałów nowego e-booka "Mniejscożercy". Dowiesz się z niego więcej na temat różnych rodzajów diet wegetariańskich, suplementacji oraz sposobów na ograniczenie mięsa w codziennym jadłospisie.

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2022