Skip to main content

Mój spokojny sen z Pranamat ECO

2023-08-24

Porady

Autor: Agnieszka Pocztarska

Eksperymentowałam z różnymi metodami, próbując znaleźć odpowiednią formę relaksu i osiągnąć ten nieuchwytny dla mnie dotychczas cel: dobry sen! (klik) Niestety, nic nie zaoferowało mi takiego wsparcia, które integrowałoby się z moją codzienną rutyną. Wtedy postanowiłam przetestować zestaw do masażu akupresurowego Pranamat ECO. Przekonało mnie ich naukowe podejście — wiecie, że przeprowadzili badania kliniczne już […]

Eksperymentowałam z różnymi metodami, próbując znaleźć odpowiednią formę relaksu i osiągnąć ten nieuchwytny dla mnie dotychczas cel: dobry sen! (klik) Niestety, nic nie zaoferowało mi takiego wsparcia, które integrowałoby się z moją codzienną rutyną.


Wtedy postanowiłam przetestować zestaw do masażu akupresurowego Pranamat ECO. Przekonało mnie ich naukowe podejście — wiecie, że przeprowadzili badania kliniczne już w 2014 roku? Badania te wykazały znaczną poprawę krążenia krwi, prowadząc do głębokiego złagodzenia napięcia mięśni i uwolnienia endorfin (często określanych jako „hormony szczęścia”, które działają jak naturalne środki przeciwbólowe).

Weszłam na ich stronę internetową, by sprawdzić opinie klientów Pranamat ECO z całego świata, oto co inni użytkownicy mówią o poprawie snu, przy stosowaniu Pranamat ECO.

Tak więc, po kilku sesjach na macie do akupresury, muszę powiedzieć, że było warto! Podczas gdy początkowe etapy mogą powodować pewien dyskomfort z powodu lekkiego bólu (lotosy są dość ostre), wynik jest nieoczekiwany. Nie wyobrażałam sobie, że poświęcenie zaledwie kilku minut dziennie na leżenie na macie może dać tak imponujące i skuteczne rezultaty! 

To dopiero moje początki z Pranamat ECO, ale co mogę na razie powiedzieć: moje plecy bardzo to lubią! Stres kumuluje mi się właśnie w tych obszarach, a już po kilku dniach regularnego stosowania (czyt. leżenia po 15 minut dziennie) czuję, jak napięcie odchodzi. Kwiaty lotosu, którymi pokryta jest mata, uciskają skórę i mięśnie, aby zwiększyć krążenie krwi, dotlenić komórki i wyzwolić endorfiny, dając natychmiastowe poczucie komfortu. 15-30 minut dziennie to czas, który bez problemu udaje mi się wygospodarować (w tym czasie staram się albo zrelaksować w 100%, albo poczytać książkę – to jest mój czas).

Dodatkowe korzyści płynące z używania maty Pranamat Eco to również:

  • Ulga w bólu pleców i karku. Jeśli masz problem z nawracającymi bólami głowy, może to być rozwiązanie dla Ciebie
  • Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi
  • 5 lat gwarancji
  • 30-dniowy okres próbny

Przy okazji, jeśli jesteście zainteresowani – poświęćcie chwilę i dołączcie do ich społeczności FB @Pranamat_Polska_Forum (klik) z 30 tysiącami członków, użytkowników i prawdziwych fanów. To bardzo wspierająca i ciepła społeczność. Przepraszam, jeśli artykuł okazał się przesadnie pozytywny, ale tak już jest – zakochałam się w moim Pranamat ECO! 

Jeśli chcecie zakupić swój zestaw Pranamat ECO, mam dla Was kod rabatowy. Wystarczy, że klikniecie w link:  https://pranamat.pl/czytamyetykietyblog, a otrzymacie zniżkę na zestawy plus PranaRogal w gratisie!

Wpis powstał we współpracy z Pranamat ECO [płatna współpraca].


AUTOR

Agnieszka Pocztarska

Mam na imię Agnieszka i jestem właścicielem serwisu. Codziennie dbamo rozwój serwisu i nadaje mu kierunek. Jestem takim samym konsumentem jak Ty i na swoim przykładzie udowadniam, że można zmienić swoje nawyki żywieniowe, wybierać produkty z dobrym składem i dokonywać świadomych wyborów. Obserwuję i słucham czytelników serwisu i każdym działaniem staram się pomóc w codziennych decyzjach zakupowych naszych społeczności. Prywatnie jestem mamą dwóch synów, żoną fantastycznego faceta i mam 2 koty. Uwielbiam podróżować, czytać książki i aktywnie spędzać czas z całą rodziną. Moja praca to moja pasja. Uwielbiam patrzeć jak ilość naszej społeczności rośnie – bo dzięki temu wiem, że nasza codzienna praca, chęć wsparcia, dzielenia się doświadczeniem przynosi korzyść coraz to większej grupie odbiorców. Jesteśmy dla Was – czytamy etykiety dla Waszego zdrowia!OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci e-booka "Drugie śniadanie do szkoły i pracy".

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2023