Skip to main content

Serki waniliowe w tubce

2023-08-29

Porównanie produktów

Autor: Redakcja Czytamy Etykiety

Serki waniliowe w tubce wyglądają na przekąskę idealną, bo zajmują mało miejsca i można je zabrać wszędzie. Jednak czy pod względem składu również jest tak dobrze? Kryteria oceny W sprzedaży nie ma zbyt wielu serków w tubkach. Niestety, ale tylko jeden serek nie zawiera cukru. Za to i tak mimo wszystko ma ocenę gorszą niż […]

Serki waniliowe w tubce wyglądają na przekąskę idealną, bo zajmują mało miejsca i można je zabrać wszędzie. Jednak czy pod względem składu również jest tak dobrze?


Kryteria oceny

W sprzedaży nie ma zbyt wielu serków w tubkach. Niestety, ale tylko jeden serek nie zawiera cukru. Za to i tak mimo wszystko ma ocenę gorszą niż wersje z cukrem, ponieważ ma wysokoprzetworzone mleko w proszku.

Takie serki nie powinny być podawane dzieciom jako zdrowa przekąska, a raczej jako deser po bardziej odżywczym posiłku. Chociaż i tak spore ilości cukru powodują, że zdecydowanie lepiej nie serwować ich za często.

  • Pozytywną ocenę otrzymały trzy serki: Bakuś, Danio oraz Bakuś Bio. Mają dobre, proste składy. Ale nie oznacza to, że jest to przekąska idealna. Nie podoba nam się wysoka ilość cukrów w produkcie. Dlatego w sytuacjach kryzysowych można kupić, ale nie na co dzień.
  • Neutralną ocenę otrzymały dwa serki: Danonki i Ekomilk. Ich składy nie są za dobre: zawierają dodatek mleka w proszku, które jest produktem wysokoprzetworzonym i obniżającym jakość…

Chcielibyśmy jeszcze raz przypomnieć i podkreślić, że takie serki niestety nie są zdrową przekąską 🙁 Są to desery, których spożycie należy ograniczyć. Oceny pozytywne otrzymały po prostu produkty, które w tej kategorii wypadają najlepiej i korzystniej będzie sięgnąć po takie opcje, niż te z oceną neutralną.

jeśli chcecie poznać nasze propozycje na słodkie i słone przekąski z dobrym składem, zerknijcie na nasz film na YouTube.


AUTOR

Redakcja Czytamy Etykiety

Redakcja Czytamy Etykiety

STRONA INTERNETOWA: https://czytamyetykiety.pl/OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Kosmetyczne gwiazdy Plebiscytu Czytamy Etykiety

79,00 zł


Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci e-booka "Drugie śniadanie do szkoły i pracy".

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2024