Skip to main content

Majonezy wegańskie

2022-04-07

Porównanie produktów

Autor: Agnieszka W.

Majonez wegański staje się coraz bardziej popularny, dlatego przygotowałam dla Was zestawienie. Mogą go jeść osoby uczulone np. na jajko i oczywiście weganie. Kryteria oceny pozytywna dla Poloniak i Sante – bardzo dobre składy, zwłaszcza ten pierwszy. Natomiast propozycja od Sante ma sporo zalet: podoba mi się dodatek słonecznika i pasty sezamowej tahini. Szkoda, że […]

Majonez wegański staje się coraz bardziej popularny, dlatego przygotowałam dla Was zestawienie. Mogą go jeść osoby uczulone np. na jajko i oczywiście weganie.


Kryteria oceny

  • pozytywna dla Poloniak i Sante – bardzo dobre składy, zwłaszcza ten pierwszy. Natomiast propozycja od Sante ma sporo zalet: podoba mi się dodatek słonecznika i pasty sezamowej tahini. Szkoda, że producent zastosował aromaty, przynajmniej mogłoby być naturalne. Ale i tak ten produkt zasługuje na uznanie.
  • neutralna dla przeciętnych składów. Plusy dla EkoWital, Vitaquell, Veggie Naise za brak przeciwutleniacza E 385. I jeśli Wam smakują to można je kupować. Zastosowane zagęstniki nie są kontrowersyjne.
  • negatywna dla majonezu Starck’s, ponieważ ma najmniej korzystny skład ze wszystkich propozycji.

AUTOR

Agnieszka W.

Agnieszka - magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka. Miłośniczka masła orzechowego, wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, ciekawostek dietetycznych i "strażniczka" sklepowych etykiet - zawsze wie, co w trawie piszczy i żaden produkt nie ma przed nią tajemnic :)OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci e-booka "Drugie śniadanie do szkoły i pracy".

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2023