Skip to main content

Barszcze białe – porównanie produktów

2024-03-20

Porównanie produktów

Autor: Redakcja Czytamy Etykiety

Wielkanoc już bardzo blisko! Jak ten czas szybko leci – prawda? Z okazji zbliżających się Świąt, przygotowaliśmy porównanie białych barszczy. To jedna z tradycyjnych zup wielkanocnych, która jest przygotowywana zamiennie z żurkiem – wszystko zależy od tradycji, jakie panują w domu. Jak wybrać gotowy barszcz biały? Lista składników to podstawa Oczywiście nie jest tajemnicą fakt, […]

Wielkanoc już bardzo blisko! Jak ten czas szybko leci – prawda? Z okazji zbliżających się Świąt, przygotowaliśmy porównanie białych barszczy. To jedna z tradycyjnych zup wielkanocnych, która jest przygotowywana zamiennie z żurkiem – wszystko zależy od tradycji, jakie panują w domu. Jak wybrać gotowy barszcz biały?


Lista składników to podstawa

Oczywiście nie jest tajemnicą fakt, że zrobiony samemu barszcz biały będzie znacznie lepszym wyborem, niż sklepowe barszcze z torebki. Na szczęście w sklepach są też barszcze z dobrym składem. Przykładem dobrego barszczu będą m.in. Z KochanowaKowalewski, Piskorek. Wszystkie te produkty mają przyzwoite listy składników – składają się tylko z tego, co potrzebne jest do przygotowania barszczu. Bez zbędnych dodatków i mleka w proszku. 

Jeśli chodzi o barszcze z torebki, to niestety nie możemy ich polecić. Jedynie barszcz Winiary dostał ocenę neutralną, a nie negatywną – z tych niepożądanych dodatków zawiera cukier oraz aromaty. Natomiast w pozostałych pojawiają się dodatki takie, jak: wzmacniacze smaku (glutaminian sodu, 5’rybonukleotydy disodowe, kwas cytrynowy, aromat dymu wędzarniczego, maltodekstryna, zagęstniki).

Przyznajcie sami – taki barszcz z pewnością nie jest dobrym wyborem ani na Święta, ani na co dzień! Wybierzcie coś, co wszyscy zjedzą ze smakiem 🙂 Tym bardziej, że tych pozytywnych opcji jest naprawdę sporo – zerknijcie na zestawienie poniżej.


AUTOR

Redakcja Czytamy Etykiety

Redakcja Czytamy Etykiety

STRONA INTERNETOWA: https://czytamyetykiety.pl/OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Za Słodko!

65,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci e-booka "Drugie śniadanie do szkoły i pracy".

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2024