Podsumowanie Plebiscytu na Najlepsze Produkty Roku 2015

Od Redakcji 02-02-2016
Autor: Kamila Kweczke Udostepnij artykuł:

DZIĘKUJEMY za wszystkie oddane głosy, a było ich ponad 1660! Jesteśmy bardzo wdzięczne za Wasze zaangażowanie. Każdy głos był bardzo ważny i pomógł nam wybrać najlepsze produkty w poszczególnych kategoriach. Jak sami widzicie naprawdę mamy wybór. Każdego dnia podejmujemy decyzje i zamiast:

  • zupki z proszku można kupić prawdziwÄ… zupÄ™ z domowym skÅ‚adem,
  • tÅ‚ustego i sÅ‚odkiego batona można kupić batona od Zmiany Zmiany,
  • nadziewanÄ… czekoladÄ™ można kupić surowÄ… czekoladÄ™ od Cocoa,
  • kokosowo-migdaÅ‚owych kuleczek można kupić Rawnello,
  • chipsów można kupić piramidki zbożowe,
  • sÅ‚odkich kuleczek zbożowych Å›niadaniowych można kupić Musli bez cukru,
  • paluszków można kupić Gryczanki.

Jak widzicie, zawsze jest jakieś wyjście :) Wiemy, że czasem jest ciężko, brakuje czasu i kuszą nas te ogólnodostępne słodkości. Jednak można podejmować słuszne decyzje. Słuszne, czyli nieociekające tłuszczem, solą i cukrem. Dzięki Waszym głosom możemy promować wysoką jakość :) Kto Waszym zdaniem był najlepszy?

  • W kategorii PrzekÄ…ska Roku 2015 wybraliÅ›cie PeÅ‚noziarniste Piramidki Zbożowe od PopCrop (zdobyÅ‚y 51% Waszych gÅ‚osów):


• w kategorii Odkrycie Roku 2015 wybraliście Miechunkę od Puffins (zdobyła 34% Waszych głosów):


• w kategorii Słodycze Roku 2015 wybraliście Baton z energią KOSMOS od Zmiany Zmiany (zdobył 38% Waszych głosów):


• w kategorii Gotowe Danie Roku 2015 wybraliście Fasolę w sosie pomidorowym od Międzychodu (zdobyła 51% Waszych głosów):


• w kategorii Dziecięcy Produkt Roku 2015 wybraliście Gryczanki - owoce leśne od Raw&Happy (zdobyły 41% Waszych głosów):

Gratulujemy zwyciÄ™zcom oraz Wam. UdowodniliÅ›cie, że nie jesteÅ›cie obojÄ™tni na jakość produktów. Cieszymy siÄ™, że jest coraz wiÄ™cej Å›wiadomych konsumentów. Wierzymy, że razem z Wami możemy zdziaÅ‚ać wiÄ™cej :) Może uda nam siÄ™ nakÅ‚onić niektórych producentów do zmiany skÅ‚adów ich produktów na lepsze?

NajwiÄ™kszym Waszym zainteresowaniem cieszyÅ‚a siÄ™ kategoria Odkrycie Roku. I codziennie na prowadzenie wychodziÅ‚ inny produkt. Bardzo byliÅ›my ciekawi jak zakoÅ„czy siÄ™ ta wyrównana walka. Mamy nadziejÄ™, że kolejny Plebiscyt bÄ™dzie równie emocjonujÄ…cy :)

Dla  kogo nagrody?

Najwyższa pora wyÅ‚onić najlepsze odpowiedzi uzasadniajÄ…ce Wasze wybory. MieliÅ›cie również wÅ‚asne propozycje produktów, które mogÅ‚yby znaleźć siÄ™ w plebiscycie. I jak tu wybrać tylko pięć zgÅ‚oszeÅ„? ZwÅ‚aszcza, że tak wiele odpowiedzi nam siÄ™ podobaÅ‚o. ZdecydowaÅ‚yÅ›my siÄ™ nagrodzić: AleksandrÄ™ Waksenburg, MagdÄ™ KociubÄ™, MartynÄ™ SuchaÅ„skÄ…, MagdalenÄ™ WiderÄ™, Daniela. Prosimy Was o skontaktowanie siÄ™ z nami (piszcie na nasz e-mail, czyli kontakt@czytamyetykiety.pl).

Komentarze

Brak komentarzy pod tym artykułem

Dodaj komentarz