HelloBody Mini Analiza Seria CARA

Kategoria: Kosmetyki , Kosmetyki analiza


Sera CARA to nowość od popularnej marki HelloBody, dlatego chętnie wzięliśmy ją pod lupę, podobnie jak poprzednie serie COCO i ALOÉ!

Chociaż początkowo niepewnie podchodziliśmy do marki to jednak przekonaliśmy się wraz z kolejnymi seriami jakie zaczęły się pojawiać.

Seria CARA to kosmetyki dla cery wrażliwej, mające ją wzmacniać i chronić przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych – stąd też w serii delikatne mleczko oczyszczające z wyciągiem z kwiatów brzoskwini czy też serum bogate w antyoksydanty – potężną broń w walce z wolnymi rodnikami i uszkodzeniami skóry spowodowanymi przez promieniowanie UV, smog, a nawet dym papierosowy! Oczywiście to nie jedyne substancje działające w ten sposób, jednak zdecydowanie trzeba przyznać, że składy są nieźle przemyślane!

Jeśli mielibyśmy mieć uwagę, to tylko do dodatku substancji zapachowych – kosmetyki te skierowane są do osób z cerą wrażliwą, uszkodzoną i nie zawsze perfumowana formuła się w takim przypadku sprawdzi!

Niezwykle ciekawią nas jednak te zapachy… cała seria ma w opisie aromat wanilii i karmelu – idealnie na poprawę nastroju i relaks <3

Dajcie znać czy udało się Wam już przetestować te produktu, a może jesteście któregoś szczególnie ciekawi?

AUTOR

Justyna Czybier

Mam na imię Justyna. Z wykształcenia jestem technologiem żywności i żywienia człowieka, jednak to w składach kosmetyków odnalazłam prawdziwą pasję do analizy i poszerzania wiedzy. Moja przygoda zaczęła się od pytań „Czy kosmetyki, których używam, mogą szkodzić mojej cerze? Jeśli tak, co dokładnie?” i trwa już ponad dwa lata. Od tego czasu regularnie zgłębiam wyniki dostępnych badań i opracowania dotyczące potencjalnie szkodliwych składników. Mieszkam we Wrocławiu, jestem kocią matką, w wolnych chwilach czytam, gram lub po prostu spędzam czas ze znajomymi.

Brak komentarzy
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W trosce o Twoje zdrowie

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.