Skip to main content

Gotowe zestawy prezentowe

2023-12-05

Kosmetyki, Porównania Produktów - kosmetyki

Autor: Patrycja Rojek

Kiedyś gotowe zestawy prezentowe uważano za prezent nieciekawy i pójście na łatwiznę. Teraz pojawiają się coraz to ciekawsze zestawy w różnych cenach. Postanowiliśmy sprawdzić co do zaoferowania jest w tym roku!

Czy warto kupować gotowe zestawy prezentowe?

Półki drogerii w okresie świątecznym uginają się od gotowych zestawów kosmetycznych i kuszą nas różnorodnymi opakowaniami. Według nas to fajny i szybki sposób na prezent dla osoby, która lubi kosmetyki, lub nawet dla siebie. Często są w atrakcyjnych cenach i wychodzą taniej, niż ich zakup osobno, a w okresie świątecznych zakupów można je dostać nawet jeszcze taniej!

Takie zestawy to dobry zakup, jeśli potrzebujemy kupić prezent stacjonarnie lub chcemy zaoszczędzić odrobinę na zakupie kosmetyków, które potem np. podrzucimy do pozostałych prezentów! My przygotowaliśmy zestawy z Rossmanna, Hebe oraz SuperPharm. Nasze zestawienie nie uwzględnia promocji, ale widzieliśmy na stronach drogerii, że zestawy te są już w tym momencie poprzeceniane! Jeśli zależy Wam na jakimś konkretnym-to śmiało! Warto śledzić promocje.

Czy gotowe zestawy mają dobre składy?

Pólki w drogeriach uginają się pod ciężarem tych wszystkich opakowań, ale niestety nie wszystkie są tak atrakcyjne jak mogłoby się wydawać. Nie wszystkie zestawy mają dobre składy! Na szczęście, na opakowaniu zawsze można sprawdzić skład i go ocenić. My również to zrobiliśmy i staraliśmy się umieścić tylko te ciekawe i godne polecenia. Nie warto kupować pod wpływem impulsu, bo opakowanie ładne lub “jest już ostatni na półce- musi być dobry!”

Są firmy, które w swojej ofercie mają świetne kosmetyki i takie też będą w większości ich zestawy min. BasicLab, Sylveco, Yope, Resibo, Hagi, Mokosh i wiele innych marek, które pokazywaliśmy Wam przez cały rok jako godne zakupu! Niestety nie dalibyśmy rady pokazać wszystkich zestawów, ponieważ ich wybór jest przeogromny!

Na grafikach możecie znaleźć propozycje do 50zł, do 100zł i powyżej 100zł. Myliśmy, że dla każdego znajdzie się coś interesującego spośród zaproponowanych przez nas zestawów. Udanych łowów!


AUTOR

Patrycja RojekOPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci e-booka "Drugie śniadanie do szkoły i pracy".

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2024