Skip to main content

Dla Ciebie Mamo

2020-05-26

Dziecko

Autor: Agnieszka Pocztarska

Jesteś w ciąży lub ją planujesz – ebook „Dla Ciebie Mamo” jest właśnie dla Ciebie! Ciąża to najważniejszy czas w życiu każdej przyszłej mamy. Ciąża to czas kiedy każda kobieta potrzebuje opieki, odpowiedzi na wiele nurtujących ją pytań – potrzebuje konkretnego wsparcia i przewodnika po wszystkich ważnych tematach związanych z połogiem czy wczesnym macierzyństwem. W […]

Jesteś w ciąży lub ją planujesz – ebook „Dla Ciebie Mamo” jest właśnie dla Ciebie!

Ciąża to najważniejszy czas w życiu każdej przyszłej mamy. Ciąża to czas kiedy każda kobieta potrzebuje opieki, odpowiedzi na wiele nurtujących ją pytań – potrzebuje konkretnego wsparcia i przewodnika po wszystkich ważnych tematach związanych z połogiem czy wczesnym macierzyństwem.

W ebooku „Dla Ciebie Mamo” przynosimy odpowiedzi na 99% pytań, które zadają sobie przyszłe ale i obecne mamy.

Oddaję w Twoje ręce najbardziej kompletny przewodnik po zdrowej ciąży i wczesnym macierzyństwie. Znajdziesz w nim wszystkie ważne kwestie wyjaśnione przez naszą redakcję oraz zaproszonych do współpracy ekspertów.

Dlaczego warto kupić ebook „Dla Ciebie Mamo”:

 • aktualnie to najbardziej kompletny przewodnik po zdrowej ciąży i macierzyństwie na rynku
 • blisko 200 stron specjalistycznej podanej w uporządkowany sposób wiedzy, podzielonej na etapy ciąży i po porodzie
 • to dział 9 EkspertówAnna Makowska – Doktor AniaMagdalena KomstaEwa Sękowska-MolgaJoanna Jamroz-BrzeskaDagmara Chmurzyńska-RutkowskaKatarzyna Płaza-PiekarzewskaDominika SłowikowskaKatarzyna ŁodygowskaMichał Kaczmarek, którzy dzielą się swoją wiedzą w najbardziej problematycznych kwestiach w swoich specjalizacjach
 • to kącik wspaniałych Kobiet – 15 MAM, które zgodziły się podzielić się swoim doświadczeniem i praktycznymi poradami, które nurtują niejedną kobietę
 • najważniejsze tematy poruszone w zakresie: zdrowego odżywiania i naturalnej pielęgnacji, takie jak:
   • dieta kobiety w ciąży
   • pielęgnacja skóry kobiety w ciąży
   • dieta kobiety karmiącej
   • pielęgnacja po ciąży
   • rozszerzanie diety niemowlaka
   • pielęgnacja najmłodszych (od niemowlaka do starszaka)

ebook „Dla Ciebie Mamo” powstał z myślą wsparcia dla przyszłych lub obecnych rodziców, po to aby mimo wszystko, móc odnaleźć spokój i poczucie bezpieczeństwa w tym pełnym emocji okresie.

eBook “Dla Ciebie Mamo” może kupić w naszym sklepie, zostawiam Ci >>TUTAJ<< link.

Przez pierwsze 2 tygodnie sprzedaży, czyli do 9 czerwca ebook jest sprzedawany w promocyjnej cenie, a do każdego egzemplarza dołączam 2 pliki PDF:

 • z wyprawką dla dziecka ( listą rzeczy którą należy przygotować do wzięcia do szpitala, a także podstawowe akcesoria domowe )
 • wyprawka dla Mamy ( lista rzeczy do zabrania do szpitala, czyli wszystkie potrzebne dokumenty, kosmetyki i ubrania i ubrania i kosmetyki, w które powinnaś zaopatrzyć się po powrocie do domu )

AUTOR

Agnieszka Pocztarska

Mam na imię Agnieszka i jestem właścicielem serwisu. Codziennie dbamo rozwój serwisu i nadaje mu kierunek. Jestem takim samym konsumentem jak Ty i na swoim przykładzie udowadniam, że można zmienić swoje nawyki żywieniowe, wybierać produkty z dobrym składem i dokonywać świadomych wyborów. Obserwuję i słucham czytelników serwisu i każdym działaniem staram się pomóc w codziennych decyzjach zakupowych naszych społeczności. Prywatnie jestem mamą dwóch synów, żoną fantastycznego faceta i mam 2 koty. Uwielbiam podróżować, czytać książki i aktywnie spędzać czas z całą rodziną. Moja praca to moja pasja. Uwielbiam patrzeć jak ilość naszej społeczności rośnie – bo dzięki temu wiem, że nasza codzienna praca, chęć wsparcia, dzielenia się doświadczeniem przynosi korzyść coraz to większej grupie odbiorców. Jesteśmy dla Was – czytamy etykiety dla Waszego zdrowia!OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci e-booka "Drugie śniadanie do szkoły i pracy".

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2024