czytamyedtykiety.pl żywność

Targi „NATURA FOOD” i „beECO” w Łodzi

Dodano: 13 Października 2019 Przez: Redakcja Czytamy Etykiety
kategoria: Wydarzenia

Świadome odżywianie, polityka zero waste, foodsharing, idea do it yourself – ciężko o bardziej aktualne tematy. Wszystkie z nich będzie można znaleźć w programie Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz Targów Ekologicznego Stylu Życia „beECO”. Targi odbędą się 18-20 października w Hali Expo-Łódź.


W targach weźmie w nich udział ponad 350 wystawców z całego świata. Obecność potwierdzili najlepsi polscy producenci produktów ekologicznych oraz firmy z Korei Południowej, Palestyny, Sri Lanki, Szwecji, Grecji, Wielkiej Brytanii, Łotwy, Litwy, Czech i Niemiec. Na każdego odbiorcę czeka szereg atrakcji. Tą – co roku – najbardziej wyczekiwaną są premiery produktowe. Pojawią się nowe firmy oferujące szeroką gamę produktów i ciekawych rozwiązań, które dopiero co pojawiły się na rynku. Jak co roku zadbano też o odpowiednią reprezentację wysokiej jakości produktów regionalnych opartych na tradycyjnych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie recepturach.

Targi „NATURA FOOD” i „beECO” z roku na rok coraz bardziej wychodzą do ludzi. Miłośnicy dobrego smaku z pewnością odwiedzą strefę pokazów kulinarnych, której gościem specjalnym w dniu 20 października będzie Karol Okrasa. Z kolei osoby dbające o cerę zainteresują się wegańskim makijażem, którego pokazy przygotuje PINK MINK Studio. Nie zabraknie również warsztatów utrzymanych w duchu DIY. Ich uczestnicy przekonają się jak łatwo zrobić peeling do twarzy lub ciała czy kwiatowe toniki do twarzy inspirując się wyłącznie naturą.
Największe w Polsce wydarzenie branży BIO: XII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „NATURA FOOD” oraz VIII Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” odbędą się w Hali Expo-Łódź [Al. Politechniki 4, 93-590 Łódź] w terminie 18 – 20 października 2019 roku.

Godziny zwiedzania
Piątek – 18/10/2019 – 10:00 – 18:00
Sobota – 19/10/2019 – 10:00 – 18:00
Niedziela – 20/10/2019 – 10:00 – 16:00

Więcej informacji:
STRONA WWW – www.naturafood.pl
Profil FB NATURA FOOD
Profil FB beECO
Profil wydarzenia – targi

O Autorze

Redakcja Czytamy Etykiety

KOMENTARZE
X

Wyszukaj swój produkt:
Przejdź do paska narzędzi