czytamyedtykiety.pl żywność

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda po raz trzeci!

Dodano: 16 Października 2017 Przez: Redakcja Czytamy Etykiety
kategoria: Wydarzenia

Już po raz trzeci odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda 🙂 W dniach 25-26 listopada, ponownie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, polscy i zagraniczni producenci zaprezentują swoje kosmetyki inspirowane naturą. W trzeciej edycji weźmie udział blisko 100 marek kosmetycznych, pojawią się też nowe firmy. Wstęp na Targi jest bezpłatny.


Dlaczego warto zarezerwować 25 i 26 listopada na targi Ekocuda?

Uczestnicy Targów będą mogli odkryć, przetestować, powąchać i  co najważniejsze, zabrać ze sobą do domu prawdziwe, kosmetyczne ekocuda. Coraz więcej konsumentów przekonuje się do naturalnych kosmetyków i ich zalet. Zanim zdecyduje się na zakup kosmetyku z uwagą czyta etykietę i jego skład. Bardzo nas to cieszy, bo my na co dzień czytamy dla Was składy kosmetyków i staramy się pomóc w codziennych wyborach.

Zainteresowanie wydarzeniami takimi jak Ekocuda doskonale pokazuje, że świadomość konsumencka w naszym kraju wciąż wzrasta. Po wzmożonym etapie przyglądania się temu, co mamy na talerzu, przyszedł czas na sprawdzanie tego, co nakładamy na skórę. To wspaniały trend, który daje rodzimym firmom, takim jak Annabelle Minerals, powód do dalszego rozwoju. Skóra to nasz największy organ – warto dbać o niego świadomie – mówi Anna Szczerba, założycielka Annabelle Minerals.

Jesienna edycja

Podczas najbliższej edycji będzie jeszcze więcej marek, łącznie ponad 100. Jak co edycję odbywać się będą wyjątkowe spotkania poświęcone zdrowiu, pielęgnacji i makijażowi. Nie zabraknie wykładów i warsztatów z nowymi markami. Jak zawsze odbędą się też te z marką Annabelle Minerals, Lily Lolo oraz Naturativ.

Sponsorem strategicznym wydarzenia jest marka Naturativ, specjalizująca się  w naturalnych kosmetykach pielęgnacyjnych. Jedyna polska marka z międzynarodowym certyfikatem naturalności NATRUE.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Sponsorzy: Annabelle Minerals, Naturativ.

Wystawcy: Annabelle Minerals, Naturativ, Ministerstwo Dobrego Mydła, John Masters Organic, Harmonique, Fresh & Natural, Jan Barba, Lush Botanicals, Lavera, Lily Lolo, Hagi, Purite, Sylveco, Iossi, Esse Organic, Resibo, Ecolore, Amilie, Mokosh i inni.

Patroni medialni: Co jest grane24, Slow Life. Food & Garden, e!stilo magazine, all naturals, inspirantka.pl, wirtualnekosmetyki.pl, Enter the room, Czytamyetykiety, ulicaekologiczna, Trusted cosmetics, Dawanda, ekologia.pl, ekocentryczka.pl, N jaknatura, MagazynKosmetyki, Dobra Mama, Piggy Peg, Pink Mink Studio,Beautyshow.pl, lovecosmetics.pl, urokzyciaalergika.pl, zdrowalistazakupów.pl, iszpilki.pl,

Wstęp na targi jest bezpłatny – wystarczy wyjść z domu i przekonać się na własnej skórze o zaletach kosmetyków tworzonych z pasją i inspirowanych naturą.

Więcej informacji:

www.ekocuda.com

www.facebook.com/ekocudacom 

www.instagram.com/ekocuda 

O Autorze

Redakcja Czytamy Etykiety

KOMENTARZE
X

Wyszukaj swój produkt: