czytamyedtykiety.pl żywność

AzetaBio Organiczne mleczko ochronne przeciw komarom i owadom latającym dla dzieci od 0m+

Polecam

poleca

KATEGORIA: Przeciw komarom

Ocena: Pozytywne

Producent: AzetaBio

Poznaj nasz komentarz:

Sezon na komary i meszki już w pełni, te gryzące owady to prawdziwe utrapienie wieczornych spacerów czy nawet relaksu w domu! Ukąszenia są uciążliwe, swędzą, są zaczerwienione i opuchnięte, a dyskomfort potrafi utrzymać się nawet kilka dni. Co gorsze rozdrapanie takiego bąbla może skończyć się dłuższym i trudniejszym gojeniem lub nawet stanem zapalnym skóry.

Mleczko na komary Azeta Bio łączy w sobie dwie istotne funkcje – pierwsza to odstraszanie owadów latających od naszej skóry lub naszego maluszka. Działa tak dzięki wysokiej zawartości oleju Andiroba – naturalnego odstraszacza stosowanego od wieków w Ameryce Południowej. Co ciekawe olej ten nie ma typowego cytrusowego zapachu środka na komary, w produkcie znajdziemy też olejek geraniowy (główne źródło Citronellolu i Geraniolu) oraz olejek lawendowy, które również wykazują cechy naturalnego repelentu!

Druga funkcja to łagodzenie ukąszeń i stanów zapalnych skóry – to w dużej mierze również zasługa oleju Andiroba, którego właściwości łagodzące, antyalergiczne i przeciwzapalne doceniane są od wielu lat przez ludność Ameryki Południowej. Działanie to wzmacniane jest przez dodatek nagietka i substancji nawilżających w mleczku.

Produkt jest bezpieczny od pierwszych dni życia maluszka, mogą go też stosować osoby z wrażliwą skórą i kobiety w ciąży. Należy jednak pamiętać, że zawiera naturalne związki zapachowe – w niezwykle rzadkich przypadkach mogą one podrażniać, dlatego radzimy wykonać próbę alergiczna na niewielkim fragmencie skóry przed aplikacją.Składniki
Certyfikaty
Substancje komedogenne
Substancje podrażaniajace
Zrób to sam

Dokładamy wszelkich starań, aby informacja produktowa była prawidłowa. Zdarza się jednak, że produkty zmieniają skład. Zalecamy każdorazowe sprawdzenie etykiety produktowej na fizycznym produkcie przed jego użyciem.

KOMENTARZE
X

Wyszukaj swój produkt:
Przejdź do paska narzędzi