czytamyedtykiety.pl żywność

Twój przepis łączący ketchup i musztardę w jednym daniu to…

Dodano: 10 Października 2017 Przez: Redakcja Czytamy Etykiety
kategoria: Aktualności

Są potrawy, które bez ketchupu czy musztardy nie smakowałyby tak dobrze, jak z ich dodatkiem. Wielu z nas nie mogłoby sobie wyobrazić domowej pizzy czy tostów bez ketchupu, nie wspominając już o kiełbaskach z grilla, które bez żadnego sosu dla niektórych są po prostu „bez wyrazu”. A może by tak połączyć je razem? Wraz z marką Develey przygotowaliśmy specjalny konkurs z wartościowymi nagrodami!


Zarówno ketchup, jak i musztarda, oprócz niewątpliwych walorów smakowych, mają także świetne właściwości zdrowotne ( oczywiście pod warunkiem, że idzie to w parze z wysoką jakością produktu). W ketchupie właściwości te wynikają przede wszystkim z zawartości likopenu, potasu i witamin (więcej na ten temat przeczytacie pod tym linkiem), w musztardzie – wartościowej gorczycy i błonnika. Tym bardziej zachęcamy Was do udziału w tym konkursie!

Co należy zrobić? 

Prześlij nam swój ulubiony przepis, w którym łączysz ketchup i musztardę! Nie musi być on skomplikowany – nie trzeba być kucharzem, aby wziąć udział w konkursie – ważne, żeby danie było smaczne 🙂 zadanie konkursowe jest proste, ale też kreatywne, a przede wszystkim – pyszne, zwłaszcza, jeśli przepis wprowadzimy w życie!

Odpowiedzi na pytanie konkursowe możecie wysyłać na adres kontakt@czytamyetykiety.pl, ale możecie pisać je także w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku Czytamy Etykiety.

Zwycięzcy i nagrody

W konkursie zwycięży aż 5 osób, które wyślą najlepsze przepisy na dania. Wybrani zostaną oni przez jury, w którym znajdzie się nie tylko nasza redakcja, ale także przedstawiciele marki Develey. Nagrodami są zestawy solidnych noży Fiskars, które ułatwią pracę przy wielu różnych potrawach (nawet tych najbardziej wymagających!), a także zestawy ketchupów oraz musztard z serii Develey Premium, odznaczających się najwyższą jakością – bez dodatków chemicznych, za to bardzo wysoką zawartością starannie dobieranych składników podstawowych dla danego sosu 🙂

Konkurs trwa od 09.10.17 do 15.10.17.

Zwycięzcy dostaną maile od naszej Redakcji 🙂
Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: Regulamin Konkursu Develey
Życzymy powodzenia!

O Autorze

Redakcja Czytamy Etykiety

KOMENTARZE
X

Wyszukaj swój produkt: