czytamyedtykiety.pl żywność

Czekolady i czekoladki na prezent

Dodano: 16 Maja 2018 Przez: Kamila Kweczke
kategoria: Porównanie produktów

Dzień Mamy tuż-tuż, dlatego najwyższa pora zastanowić się nad upominkiem. Jest wiele możliwości, ale jeśli zdecydujesz się na słodki prezent to postanowiłam Ci trochę ułatwić zakupy.


Co warto kupić?

  1. Manufaktura Czekolady – polecam wszystkie czekolady i czekoladowe serca. Składy są rewelacyjne – bardzo duży plus za brak dodatku emulgatorów. Można je kupić np. w sklepie internetowym.
  2. Super Krówka – coś dla mam, które mleka krowiego nie jedzą. Plus za ekologiczne pochodzenie surowców. Do kupienia np. w Rossmannie.
  3. Tesco Finest Czekolady – polecam głównie gorzkie. Mają świetne składy, ogromne brawa za brak dodatku emulgatorów. Mają ładne opakowania, więc pasują na prezent. Do kupienia oczywiście w Tesco.
  4. Cocoa Czekolady i orzechy/owoce w czekoladzie – składy rewelacyjne, ogromne brawa za brak dodatku emulgatorów i za ekologiczne pochodzenie składników. Czekolady są małe, więc można kupić dwie różne, na spróbowanie. Można je kupić np. w Tesco albo w sklepach internetowych.
  5. Xucker – świetna opcja dla mam, które unikają cukru. Skład nie jest idealny, ale jest ok. Do kupienia m.in. w Auchanie i E. Leclerc.
  6. Lindt Czekolady – świetne składy, ogromne brawa za brak dodatku emulgatorów. Polecam głównie czekolady gorzkie. Dostępne w wielu sklepach.
  7. Belvas Czekoladki – jak na czekoladki to skład jest świetny. Wiele osób może kiwać głową, bo zawierają lecytynę sojową. Jednak jest to produkt ekologiczny, więc absolutnie nie jest to soja genetycznie modyfikowana. W każdym bądź razie ja jestem na tak. Do kupienia w sklepach internetowych, nie spotkałam ich jeszcze w supermarketach.

 

O Autorze

Jestem absolwentką Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ze specjalizacją Żywienie Człowieka z Dietetyką. Na co dzień czytam dla Was etykiety, a w wolnej chwili stawiam na kryminały :) Gdy tylko mam czas uciekam w góry, gdzie "ładuję swoje baterie".

KOMENTARZE
X

Wyszukaj swój produkt: