Skip to main content

Plebiscyt Czytamy Etykiety – wybieramy najlepsze produkty 2018 roku!

2019-02-11

Wydarzenia

Autor: Redakcja Czytamy Etykiety

Kolejny raz rusza Plebiscyt Czytamy Etykiety, który ma na celu wyróżnienie najlepszych produktów spożywczych oraz kosmetycznych w różnych kategoriach. Brałyśmy pod uwagę skład, a w przypadku spożywki – także wartość odżywczą i ich smak. I wiecie, że naprawdę miałyśmy w czym wybierać?  Rok 2018 był dla nas ważnym rokiem. Był to kolejny rok rozwoju marek […]

Kolejny raz rusza Plebiscyt Czytamy Etykiety, który ma na celu wyróżnienie najlepszych produktów spożywczych oraz kosmetycznych w różnych kategoriach. Brałyśmy pod uwagę skład, a w przypadku spożywki – także wartość odżywczą i ich smak. I wiecie, że naprawdę miałyśmy w czym wybierać? 


Rok 2018 był dla nas ważnym rokiem. Był to kolejny rok rozwoju marek naturalnych (zarówno spożywczych i kosmetycznych), małych manufaktur, pojawiło się wiele nowinek (jak naturalne dezodoranty, kosmetyki z węglem, do łask powrócił aloes, zaczęto też zwracać uwagę również na naturalną pielęgnację dla mężczyzn i dzieci). Duże marki również próbują swoich sił na polu upraszczania składów – często idąc niestety “na skróty” oferując składy mające niewiele wspólnego z naturalnością w opakowaniach sugerujących, że jest inaczej – dla Was staramy się odkrywać też i takie niecne praktyki.

Przez ten rok przez nasze serwisy, Facebook i Instagram przewinęło się mnóstwo produktów – zarówno tych z przepięknym składem, jak i tych z nieco mniej przyjemnym. Cieszy nas, że aktywnie bierzecie udział w tworzeniu Czytamy Etykiety oraz Czytamy Etykiety Kosmetyków. Każdego dnia analizujemy i oceniamy dla Was produkty, wskazujemy Wam dobroczynne składniki oraz te, których lepiej unikać.

Cieszymy się, że jest coraz więcej produktów godnych zakupu. Wszystko to nasza wspólna zasługa, bo dzięki konsumentom czytającym etykiety, producenci zaczynają zmieniać składy swoich produktów na lepsze. Dlatego zachęcamy Was do głosowania w naszym Plebiscycie. Pomóżcie nam wyróżnić najlepszych z najlepszych. Czytamy Etykiety tworzymy razem… Ale dziś to Wasza kolej na podejmowanie decyzji!

Oddajemy w Wasze ręce Plebiscyt 2018 – wybraliśmy dla Was różne kategorie, w ramach których będziecie mogli oddawać głos na jeden z 4 artykułów. Niech wygra najlepszy produkt!


AUTOR

Redakcja Czytamy Etykiety

Redakcja Czytamy Etykiety

STRONA INTERNETOWA: https://czytamyetykiety.pl/OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci e-booka "Drugie śniadanie do szkoły i pracy".

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2023