Skip to main content

Wafle ryżowe z czekoladą

2021-10-06

Porównanie produktów

Autor: Wałęka Agnieszka

Wafle ryżowe z czekoladą wybierane są przez niektórych jako zamiennik dla popularnych słodkości. Razem sprawdźmy, które warte są zakupu. Oczywiście lepszym wyborem będą wafle z czekoladą gorzką niż z mleczną. Kryteria oceny pozytywna dla wafli bez żadnych zbędnych składników. neutralna dla wafli z jednym zbędnym składnikiem. Ich skład nie jest zły, jeśli nie ma w […]

Wafle ryżowe z czekoladą wybierane są przez niektórych jako zamiennik dla popularnych słodkości. Razem sprawdźmy, które warte są zakupu. Oczywiście lepszym wyborem będą wafle z czekoladą gorzką niż z mleczną.


Kryteria oceny

  • pozytywna dla wafli bez żadnych zbędnych składników.
  • neutralna dla wafli z jednym zbędnym składnikiem. Ich skład nie jest zły, jeśli nie ma w sklepie idealnych to możesz również kupić takie. Tak naprawdę ich ocena mogłaby być również pozytywna, ponieważ np. czekolady z lecytyną są w wielu zestawieniach ocenione pozytywnie. Jednak chciałam oceną pozytywną wyróżnić te idealne, a że jest ich sporo to tak uczyniłam.
  • negatywna dla wafli z więcej niż jednym zbędnym składnikiem.


AUTOR

Wałęka Agnieszka

Agnieszka Wałęka - magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka, a także trener personalny i nauczyciel matematyki. Miłośniczka masła orzechowego, wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, ciekawostek dietetycznych i "strażniczka" sklepowych etykiet - zawsze wie, co w trawie piszczy i żaden produkt nie ma przed nią tajemnic :)

STRONA INTERNETOWA: http://www.katsuumi.plOPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci pierwszych rozdziałów nowego e-booka "Mniejscożercy". Dowiesz się z niego więcej na temat różnych rodzajów diet wegetariańskich, suplementacji oraz sposobów na ograniczenie mięsa w codziennym jadłospisie.

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2022