Słodkie Walentynki

Kategoria: Porównanie produktów


Zbliżają się Walentynki, dlatego wszystkie sklepy reklamują słodkości. Zostają one wyeksponowane, a w sklepach internetowych powstają specjalne zakładki „walentynki”. Oczywiście reklamowane są popularne słodycze typu Raffaello, Merci, bombonierki, czekolady i wiele innych  produktów. Wśród tych propozycji są również kawy, co nas bardzo cieszy. Ciekawym pomysłem są również herbaty, ale takie liściaste i np. z różnymi dodatkami. A najlepszym pomysłem jest wspólnie spędzony czas!


  • Jeśli bliska Twojemu sercu osoba uwielbia czekoladę to podaruj jej prawdziwy smakołyk. Niech będzie to czekolada bez dodatku emulgatorów (więcej na ten temat tutaj -> klik). Moje propozycje to np. Manufaktura czekolady, Amedei, Cocoa, Eza, Menakao, Ritter Sport.
  • Może uwielbia ptasie mleczko? To zaryzykuj i podaruj jej lepszą wersję. Ostatnio znalazłam Pyszne mleczko i Earth of eco, które nie zawierają konserwantów. Może okażą się równie smaczne? 🙂
  • Tak popularne wiśnie w likierze zawierają wiele zbędnych dodatków, dlatego może czasem warto zamiast nich postawić na zdrowszą wersję, np. owoce albo orzechy w czekoladzie – np. od Cocoa.
  • Raffaello jest uwielbiane przez wiele osób, ale może warto je zamienić na inne słodkie kulki, z lepszym składem? Uważam, że warto czasem zaryzykować i nawet osobom, które są przeciwne wszystkim zdrowszym zamiennikom, można podarować taki upominek. Moja propozycja to Quinoa na okrągło od Dobra Kaloria oraz Purella Be Raw! kulki. Obie propozycje można kupić w Rossmannie.
  • Czekolady z dodatkiem owoców albo orzechów zawsze są dobrym rozwiązaniem. Ale idealnie jeśli będą to produkty najwyższej jakości. Bardzo efektowne są czekoladowe serca od Manufaktury Czekolady (niestety do kupienia w sklepie internetowym albo firmowym) – dostępne są również inne wersje smakowe. Polecam również zestawienie czekolad z owocami – klik.

Powyższa grafika jest podpowiedzią dla Was 🙂 Może kogoś zainspiruje do słodkiego i zdrowszego prezentu? Może okaże się to inspiracją dla tej osoby do zmiany jej nawyków na lepsze? Zawsze mam taką nadzieję 🙂

 

AUTOR

Kamila

Jestem absolwentką Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ze specjalizacją Żywienie Człowieka z Dietetyką. Na co dzień czytam dla Was etykiety, a w wolnej chwili stawiam na kryminały :) Gdy tylko mam czas uciekam w góry, gdzie "ładuję swoje baterie".

Brak komentarzy
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W trosce o Twoje zdrowie

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.