Skip to main content

Rodzynki

2021-02-16

Porównanie produktów

Autor: Kamila Kweczke

W przypadku suszonych owoców należy wybierać te, które nie zawierają substancji konserwujących. To najważniejsza zasada! W rodzynkach znajdziecie olej – jest on dodawany, aby owoce nie sklejały się i przy okazji ładnie wyglądały. Jego dodatek jest niewielki. Kryteria oceny pozytywna dla produktów bez substancji konserwujących. negatywna dla produktów z substancją konserwującą.

W przypadku suszonych owoców należy wybierać te, które nie zawierają substancji konserwujących. To najważniejsza zasada!

W rodzynkach znajdziecie olej – jest on dodawany, aby owoce nie sklejały się i przy okazji ładnie wyglądały. Jego dodatek jest niewielki.

Kryteria oceny

  • pozytywna dla produktów bez substancji konserwujących.
  • negatywna dla produktów z substancją konserwującą.

AUTOR

Kamila Kweczke

Jestem absolwentką Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ze specjalizacją Żywienie Człowieka z Dietetyką. Na co dzień czytam dla Was etykiety, a w wolnej chwili stawiam na kryminały :) Gdy tylko mam czas uciekam w góry, gdzie "ładuję swoje baterie".OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

29,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

54,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci pierwszych rozdziałów nowego e-booka "Mniejscożercy". Dowiesz się z niego więcej na temat różnych rodzajów diet wegetariańskich, suplementacji oraz sposobów na ograniczenie mięsa w codziennym jadłospisie.

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2022