Czekolady i czekoladki na prezent

Kategoria: Porównanie produktów


W najbliższym czasie czeka nas sporo okazji, aby obdarować bliskich. Jest wiele możliwości, ale jeśli zdecydujesz się na słodki prezent to postanowiłam Ci trochę ułatwić zakupy.


Co warto kupić?

  1. Manufaktura Czekolady – polecam wszystkie czekolady i czekoladowe serca. Składy są rewelacyjne – bardzo duży plus za brak dodatku emulgatorów. Można je kupić np. w sklepie internetowym.
  2. Super Krówka – coś dla mam, które mleka krowiego nie jedzą. Plus za ekologiczne pochodzenie surowców. Do kupienia np. w Rossmannie.
  3. Tesco Finest Czekolady – polecam głównie gorzkie. Mają świetne składy, ogromne brawa za brak dodatku emulgatorów. Mają ładne opakowania, więc pasują na prezent. Do kupienia oczywiście w Tesco.
  4. Cocoa Czekolady i orzechy/owoce w czekoladzie – składy rewelacyjne, ogromne brawa za brak dodatku emulgatorów i za ekologiczne pochodzenie składników. Czekolady są małe, więc można kupić dwie różne, na spróbowanie. Można je kupić np. w Tesco albo w sklepach internetowych.
  5. Xucker – świetna opcja dla mam, które unikają cukru. Skład nie jest idealny, ale jest ok. Do kupienia m.in. w Auchanie i E. Leclerc.
  6. Lindt Czekolady – świetne składy, ogromne brawa za brak dodatku emulgatorów. Polecam głównie czekolady gorzkie. Dostępne w wielu sklepach.
  7. Belvas Czekoladki – jak na czekoladki to skład jest świetny. Wiele osób może kiwać głową, bo zawierają lecytynę sojową. Jednak jest to produkt ekologiczny, więc absolutnie nie jest to soja genetycznie modyfikowana. W każdym bądź razie ja jestem na tak. Do kupienia w sklepach internetowych, nie spotkałam ich jeszcze w supermarketach.

 

AUTOR

Kamila

Jestem absolwentką Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ze specjalizacją Żywienie Człowieka z Dietetyką. Na co dzień czytam dla Was etykiety, a w wolnej chwili stawiam na kryminały :) Gdy tylko mam czas uciekam w góry, gdzie "ładuję swoje baterie".

Brak komentarzy
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W trosce o Twoje zdrowieTa witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.