Skip to main content

Mokosh- Balsam brązujący vs. samoopalacz

2022-05-18

Porównania Produktów - kosmetyki

Autor: Karolina Kosmala

Smażenie się na słońcu zdecydowanie odradzamy, ale jeśli chcecie nadać skórze  złocisty, lekko brązowy kolor to mamy na to sposób! Z pomocą przychodzą nam oczywiście balsamy brązujące i samoopalacze

Balsam brązujący od Mokosh to prawdziwy hit w kategorii produktów opalających, nic więc dziwnego, że dołączył do niego odżywczy samoopalacz Marakuja Brzmi kusząco, prawda?

Porównaliśmy oba te produkty, więc z naszych grafik dowiecie się na jakich substancją są oparte, który będzie mocniejszy, a którą wersję wybrać na pierwszy raz z produktem brązującym

Używacie takich produktów? Jaki balsam brązujący lub samoopalacz jest Waszym ulubionym ?


AUTOR

Karolina Kosmala

Jestem Biotechnologiem i wielka pasjonatką kosmetyków. Zajmuję się analizowaniem składów oraz wpływem poszczególnych substancji na całość produktu, a ponadto uwielbiam sprawdzać działanie kosmetyków na własnej skórze. Od ponad 5 lat prowadzę bloga beautylover.pl oraz Instagram @beauty_lover_blog. Interesuję się tematyką true crime. Bardzo dużo czasu spędzam z mężem oraz córeczką, wspólnie uwielbiamy podróżować i odkrywać nowe miejsca.

STRONA INTERNETOWA: http://www.beautylover.pl/OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

29,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

54,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci pierwszych rozdziałów nowego e-booka "Mniejscożercy". Dowiesz się z niego więcej na temat różnych rodzajów diet wegetariańskich, suplementacji oraz sposobów na ograniczenie mięsa w codziennym jadłospisie.

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2022