Skip to main content

Ziaja Naturalnie pielęgnujemy- mini analiza

2021-12-29

Kosmetyki, Kosmetyki analiza

Autor: Karolina Kosmala

Ziaja od lat budzi ogromne zainteresowanie w kręgach kosmetycznych. Tym razem głośno zrobiło się o nowe serii produktów „Naturalnie Pielęgnujemy”

Produkty marki Ziaja są tanie, łatwo dostępne i bardzo popularne. Wśród nich można znaleźć prawdziwe perełki i małe koszmarki. Tym razem firma postanowiła wprowadzić serię produktów naturalnych. Czy się udało?

Naturalnie Pielęgnujemy

Mamy tutaj dość sporo produktów, bo aż 14 i znajdziemy tutaj wszystko- od pielęgnacji włosów, po pielęgnację twarzy, ciała, płyn do higieny intymnej i dezodorant. Już sama nazwa linii produktowej sugeruje, że są to produkty o naturalnym składzie.

Czy są to dobre składy? Tak, chociaż część z nich oceniliśmy jako neutralne- patrząc na całokształt składu i ilość wartościowych/dobrze wpływających substancji. Można zauważyć że składy są po prostu proste, poprawne i dość podstawowe.

Co nam wpadło w oko? Serum, dezodorant i krem na dzień który posiada ceramidy! Bardzo się cieszymy że Ziaja wychodzi naprzód i stara się dopasować do potrzeb konsumentów! To bardzo popularna marka, tania i łatwo dostępna- nie znamy nikogo kto nigdy nie miałby chociażby jednego produktu Ziaja

Co sądzicie o tej serii? Skusiliście się już na coś?


AUTOR

Karolina Kosmala

Jestem Biotechnologiem i wielka pasjonatką kosmetyków. Zajmuję się analizowaniem składów oraz wpływem poszczególnych substancji na całość produktu, a ponadto uwielbiam sprawdzać działanie kosmetyków na własnej skórze. Od ponad 5 lat prowadzę bloga beautylover.pl oraz Instagram @beauty_lover_blog. Interesuję się tematyką true crime. Bardzo dużo czasu spędzam z mężem oraz córeczką, wspólnie uwielbiamy podróżować i odkrywać nowe miejsca.

STRONA INTERNETOWA: http://www.beautylover.pl/OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Superfoods. Mała encyklopedia superpokarmów

45,90 zł


Piszemy Etykiety, Twoje kosmetyczne „zrób to sam”

44,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

79,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Z okazji siódmych urodzin serwisu odbierz prezent, który dla Ciebie przygotowałam: darmowy e-book z przepisami na desery bez cukru oraz informacjami na temat jego zdrowszych zamienników.

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2022