Skip to main content

Uwaga! Super świeże kosmetyki Lost With Botanicals

2021-03-08

Kosmetyki, Kosmetyki analiza

Autor: Justyna Czybier

Lost with Botanicals, to kosmetyki tak świeże i naturalne, jakby zostały ukręcone przed chwilą przez przyjaciółkę Nie jest zupełnie przesadą stwierdzenie, że są… ultra świeże, bo to prawda. Tworzone ręcznie, ze świeżych surowców w małych partiach, z przemyślanymi składami. Tak by nie było potrzeba kilku produktów dla uzyskania tych samych efektów. Minimalizm, ale z głową […]

Lost with Botanicals, to kosmetyki tak świeże i naturalne, jakby zostały ukręcone przed chwilą przez przyjaciółkę

Nie jest zupełnie przesadą stwierdzenie, że są… ultra świeże, bo to prawda. Tworzone ręcznie, ze świeżych surowców w małych partiach, z przemyślanymi składami. Tak by nie było potrzeba kilku produktów dla uzyskania tych samych efektów. Minimalizm, ale z głową i dla dobra skóry!

Jak to w ogóle możliwe?

Po pierwsze, produkty robione są na bieżąco, co minimalizuje problem przechowywania przed wysyłką i ryzyka otrzymania produktu, który swoje już odstał (zmora drogerii, czyli produkty stojące pod silnymi lampami, które je dodatkowo podgrzewają).

Po drugie, przemyślane składy dają gwarancje działania i wielozadaniowości. Żadna substancja nie znalazła się tu przypadkiem i tak naprawdę wystarczy mieć jeden kosmetyk tej marki „do zadań specjalnych” który zastąpi kilka innych. Nie znajdziecie tu też „zapychaczy” i substancji, które tylko udają, że działają, a tak naprawdę maskują problem! Nie znajdziemy tu nawet dodatku perfum, wszystkie zapachy są naturalne ze świeżych ekstraktów i olejków eterycznych.

Po trzecie, opakowania! Szkło biofotoniczne o pięknej ciemnofioletowej barwie chroni kosmetyki nie tylko przed inwazją drobnoustrojów, ale także przed destrukcyjnym działaniem promieniowania słonecznego i daje gwarancję, że składniki aktywne są odpowiednio chronione i będą działać tak samo dobrze od pierwszego użycia do ostatniej kropli produktu!

I tu kryje się dodatkowy plus marki – wszystkie opakowania są zwrotne w ramach programu less waste!

No i po czwarte – nie znajdziecie tu ani grama dodatku perfum! Wszystkie zapachy uzyskano jedynie dzięki olejkom eterycznym i absolutom kwiatowym. Przyznamy, że naprawdę nie widujemy takiego podejścia często.

To zdecydowanie produkty, które łączą się z duchem naszego serwisu. Jak najmniej przetworzone, świeże i po prostu aż zachęcają do używania! Przyznamy, że im dłużej o nich czytamy, tym bardziej zachwyceni jesteśmy, z ciekawości sprawdziliśmy też opinie i o rety! Widać, że nie tylko my się zakochaliśmy w tej marce, widzimy to też tu, na Instagramie, zarówno u innych twórców jak i w komentarzach.

Przygotowaliśmy dla Was szybką analizę składów tych kosmetyków z wyróżnieniem najciekawszych składników. Wszystkie produkty mają naturalne składy bez zbędnych dodatków i co istotne – bez konserwantów, dlatego należy przechowywać je w lodówce. Dzięki temu mamy pewność, że są świeże i dostarczą skórze wszystkiego, czego potrzebuje.

Do jakiej cery sprawdzą się te kosmetyki?

Tak naprawdę do każdej, wystarczy skomponować odpowiedni zestaw! Podpowiedzi znajdziecie na stronie producenta, ale pokusiliśmy się o przygotowanie naszych własnych, autorskich propozycji do różnych typów cer.

Który wybierzesz dla siebie 😉 ?

Wpis powstał we współpracy z marką Lost with Botanicals.


AUTOR

Justyna Czybier

Mam na imię Justyna. Z wykształcenia jestem technologiem żywności i żywienia człowieka, jednak to w składach kosmetyków odnalazłam prawdziwą pasję do analizy i poszerzania wiedzy. Moja przygoda zaczęła się od pytań „Czy kosmetyki, których używam, mogą szkodzić mojej cerze? Jeśli tak, co dokładnie?” i trwa już ponad dwa lata. Od tego czasu regularnie zgłębiam wyniki dostępnych badań i opracowania dotyczące potencjalnie szkodliwych składników. Mieszkam we Wrocławiu, jestem kocią matką, w wolnych chwilach czytam, gram lub po prostu spędzam czas ze znajomymi.OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

NowośćPromocja

BLACK FRIDAY: Zestaw ebooków – spożywczy

158,70 zł49,00 zł


NowośćPromocja

BLACK FRIDAY: Zestaw e-booków – kosmetyczny

153,80 zł49,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Superfoods. Mała encyklopedia superpokarmów

45,90 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy e-book dla dziecka i rodzica na temat drugiego śniadania!

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2021