Sprzątanie z dobrym nastawieniem

Kategoria: Kosmetyki


Grudzień to dla wielu z nas czas intensywnego przygotowywania do świąt – dzielnie przemierzamy sklepy z listami zakupów – tych spożywczych, jak i tych prezentowych, szykujemy dekorację, choinkę, przygotowujemy się do wspólnej kolacji… a co z porządkami?


Porządki świąteczne niejednej gospodyni spędzają sen z powiek – jedni przygotowują się do nich odpowiednio wcześniej, spisują harmonogram, dzielą zadania a inni… no cóż zostawiają na ostatnią chwilę, po czym w pocie czoła ogarniają co się da!

Zdecydowanie bardziej polecam pierwszą opcję – nie tylko zaoszczędzi to sporo pracy, ale także pozwoli znaleźć chwilę dla siebie pomiędzy szykowaniem się na święta, a sprzątaniem domu.

Jeśli jeszcze nie masz wybranych produktów to polecamy ekologiczne środki czystości marki Attitude, w odróżnieniu od klasycznych produktów do sprzątania, te nie są oparte na silnych chemikaliach, tylko na roślinnych substancjach myjących i olejkach eterycznych – można bez obaw stosować je w domu, w którym przebywają osoby z alergiami, astmą czy z małymi dziećmi i zwierzętami!

Z produktami tej marki nie będzie problemu ze sprawnym sprzątaniem przed pierwszą gwiazdką, łącznie z akcesoriami najmłodszych i uporaniem się z górą naczyń po przygotowaniu kolacji

A plama z barszczu? Nie musisz się o nią martwić, użyj odplamiacza i wypierz według zaleceń producenta – to takie proste!

No właśnie, plamy – na szczęście znajdziemy w ofercie nie tylko wspomniany odplamiacz, ale także produkty do prania dla całej rodziny!

A co z tkaninami, które ciężko wyprać? Tu poleca się odświeżacz do materiałów, który usunie zapachy i odświeży tkaninę.

Z takimi pomocnikami, żadne zabrudzenia nie będą dla Ciebie straszne.

AUTOR

Justyna Czybier

Mam na imię Justyna. Z wykształcenia jestem technologiem żywności i żywienia człowieka, jednak to w składach kosmetyków odnalazłam prawdziwą pasję do analizy i poszerzania wiedzy. Moja przygoda zaczęła się od pytań „Czy kosmetyki, których używam, mogą szkodzić mojej cerze? Jeśli tak, co dokładnie?” i trwa już ponad dwa lata. Od tego czasu regularnie zgłębiam wyniki dostępnych badań i opracowania dotyczące potencjalnie szkodliwych składników. Mieszkam we Wrocławiu, jestem kocią matką, w wolnych chwilach czytam, gram lub po prostu spędzam czas ze znajomymi.

Brak komentarzy
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W trosce o Twoje zdrowie

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.