Revox Just! Mini Analiza

Kategoria: Kosmetyki , Kosmetyki analiza


Jakiś czas temu podczas wizyty w Hebe wpadła nam w oko marka kosmetyków Revox – nic dziwnego, jest bardzo podobna do innej, analizowanej przez nas marki, czyli The Ordinary!

Podobnie jak TO, Revox Just! to proste produkty z substancjami aktywnymi w odpowiednim, często wysokim stężeniuJest nawet „zamiennik” słynnego serum z Niacynamidem!
Dlaczego piszemy „zamiennik”? Składy w sumie są bardzo podobne, a w kilku przypadkach The Ordinary jest lepszym wyborem, ale widać, że tą marką kierował podobny zamysł.

Dajcie znać co sądzicie i czy mieliście okazję wypróbować i porównać produkty tych marek?

Analizę The Ordinary zostawiam Wam na stronie ▶ https://czytamyetykiety.pl/blog/kosmetyki/kosmetyki-analiza/the-ordinary-mini-analiza/

AUTOR

Justyna Czybier

Mam na imię Justyna. Z wykształcenia jestem technologiem żywności i żywienia człowieka, jednak to w składach kosmetyków odnalazłam prawdziwą pasję do analizy i poszerzania wiedzy. Moja przygoda zaczęła się od pytań „Czy kosmetyki, których używam, mogą szkodzić mojej cerze? Jeśli tak, co dokładnie?” i trwa już ponad dwa lata. Od tego czasu regularnie zgłębiam wyniki dostępnych badań i opracowania dotyczące potencjalnie szkodliwych składników. Mieszkam we Wrocławiu, jestem kocią matką, w wolnych chwilach czytam, gram lub po prostu spędzam czas ze znajomymi.

Brak komentarzy
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W trosce o Twoje zdrowie

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.