Skip to main content

Kalendarze adwentowe z kosmetykami

2023-11-28

Kosmetyki

Autor: Patrycja Rojek

Kosmetyczne kalendarze adwentowe. Na jakie produkty warto zwrócić uwagę? Sprawdziliśmy składy niespodzianek znajdujących się w środku, ale spokojnie – w tym zestawieniu nie znajdziecie listy zawartości. W końcu taki kalendarz to niespodzianka!

Czy warto kupować kalendarze adwentowe?

To już ten czas, kiedy powoli rozpoczynamy przygotowania do świąt, a wraz z nimi idą oczywiście kalendarze adwentowe! Kalendarze adwentowe przez długi czas kojarzyły się tylko ze słodką czekoladką, umieszczoną w mini okienku. Teraz kalendarz adwentowy można znaleźć z niemalże wszystkimi produktami – od herbat i alkoholi, poprzez świece, czy nawet ubrania, aż do kosmetyków. Ceny kalendarzy z kosmetykami wahają się do nawet kilkuset złotych! Zatem, czy warto? Naszym zdaniem tak! Wraz z ceną rośnie również wartość paczki. Wszystko zależy oczywiście od konkretnych kalendarzy, jednak jest to też świetna okazja do przetestowania kosmetyków, zanim zdecydujemy się na pełnowymiarowy produkt.

Staraliśmy się znaleźć przeróżne wersje, mniejsze, większe, wegańskie, tańsze oraz droższe. Najważniejsza jednak jest zawartość, to w końcu ona ma nas cieszyć najbardziej i zaskakiwać z każdym otwartym okienkiem. Zamysł takiego produktu jest bardzo prosty – przez okres adwentu otwieramy jedno okienko kalendarza i cieszymy się prezentem na dany dzień. Być może w którymś okienku odkryjemy swoich nowych ulubieńców.

Gdzie szukać kosmetycznych kalendarzy adwentowych? Na stronach producentów, w sklepach internetowych, drogeriach, a nawet na allegro.


AUTOR

Patrycja RojekOPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci e-booka "Drugie śniadanie do szkoły i pracy".

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2023