Świąteczny konkurs z Ogródkiem Dziadunia – WYNIKI

Kategoria: Konkurs

Uwielbiam grudzień! Jest on niezwykle aromatyczny, radosny i … pełen konkursów! Dlatego nie zaskoczę Was tym, że Czytamy Etykiety również ma dla Was niespodziankę, czyli świąteczny konkurs! Trochę Wam zazdroszczę tego, że możecie wygrać świetne nagrody. Zwycięzcy otrzymają same pyszności od Ogródka Dziadunia, dzięki którym zima stanie się ciepła i radosna. Kto nie chciałby spróbować Cytrynek z rumem?  Albo Różanej mgiełki, czyli konfitury z płatków róż? Trochę się rozmarzyłam i mam nadzieję, że nabraliście chęci do wzięcia udziału w konkursie 🙂 Jury wybierze trzy osoby, które w zależności od zajętego miejsca otrzymają następujące nagrody:

 1. Pierwsze miejsce nagrodzone zostanie zestawem prezentowym (klik), w którego skład wchodzą: Cytrynki z cynamonem, Cytrynki z rumem, Żurawina w syropie, Pigwa w syropie, Różana mgiełka – konfitura, Syrop z kwiatu czarnego bzu, Syrop z pigwy.
 2. Drugie miejsce zostanie nagrodzone zestawem prezentowym (klik), w którego skład wchodzą: Cytrynki z czarnym bzem, Cytrynki z rumem, Żurawina w syropie, Pigwa w syropie.
 3. Trzecie miejsce zostanie nagrodzone zestawem prezentowym (klik), w którego skład wchodzą: Syrop z malin, Cytrynki z rumem i Konfitura z płatków róż.

prezent nagroda

Zadanie konkursowe Co należy zrobić, żeby mieć szansę na otrzymanie tych smakołyków pod choinkę? Ułóż wierszyk (minimum cztery wersy), którego głównym bohaterem będzie wybrany przez Ciebie produkt Ogródka Dziadunia:

Wierzę w Wasze poetyckie dusze! Macie czas do piątku (11 grudnia) do godziny 23:59. Zgłoszenia wysyłajcie na kontakt@czytamyetykiety.pl WYNIKI KONKURSU Po intensywnych obradach udało się wybrać zwycięzców: 1. Pierwsze miejsce zajęła Pani Krystyna za wierszyk:

Ogródek Dziadunia jak już wszyscy wiecie, słynie z rarytasów najlepszych na świecie. Jednego chcę Wam dziś zaprezentować. Jest to syrop z malin -trzeba go kupować! Dojrzewały w słońcu te pyszne maliny, one bardzo zdrowe, mają witaminy. Syrop z nich zrobiony służy do wszystkiego: herbatki,nalewki, wody i lodów kolego. Nawet przy infekcji każdemu pomoże, więc miej go zawsze na półce w komorze!

2. Drugie miejsce zajęła Pani Magdalena za wierszyk:

Choć dzień dzisiaj senny

I chłód mrozi buzię,

To syrop korzenny

Pomoże w tym trudzie!

Zawiera on bowiem

Tajemne składniki:

Imbir i cynamon,

Miód oraz goździki.

Źródłem jego siły

Jest Dziadunia Ogródek-

Kraina przypraw miłych

Z przyziemnych pobudek.

Na Boże Narodzenie,

Sylwestra i Nowy Rok

Daje ukojenie

Ten korzenny sok.

Mam więc dziś nadzieję

Na zestawu zdobycie.

W duchu się już śmieję

I padam w zachwycie.

Kończy się wiersz ten niestety-

Na nic wielkie epitety…

Marzeniem mym jest (jak każdej kobiety)

Spróbowanie Dziadunia diety.

Czy pomoże mi w tym Czytamy Etykiety? 🙂

3. Trzecie miejsce zajęła Pani Aneta za następujący wierszyk:

Gdy zimowy nastał czas Zimno, mroźnie, śnieg po pas, Kiedy mróz do domu gna, Mama mi herbatkę da. Taka dobra, bo pigwowa, Lekko kwaśna jest czadowa Bo nie znudzi mi się nigdy, Od dziadusia syrop z pigwy.

  Wysłaliście tyle świetnych wierszyków, dlatego Ogródek Dziadunia ma dodatkowe niespodzianki! Zazdroszczę 🙂 Nagrody pocieszenia otrzymują: 1. Ewelina („Czy to jeszcze jesień? A może już zima?”) 2. Olga („Gdy zima za oknem i się święta zbliżają, Gdy ludzie zmarznięci ku domom zmierzają…”) 3. Danuta („Pewnego dnia Dziadunio wziął: cukier – a cukru wziął mało…”) 4. Ewa („Syrop z pigwy znakomity, Zdrowia doda chorowitym…”) 5. B. J. („Całą rodziną syrop z malin pijemy, pijąc go od przeziębienia się ratujemy…”) Wszystkich zwycięzców prosimy o przesłanie danych potrzebnych do wysyłki nagród.  Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest strona Czytamy Etykiety [http://czytamyetykiety.pl/].
 2. Fundatorem nagród jest Partner Bloga Czytamy Etykiety – Ogródek Dziadunia
 3. Konkurs organizowany jest na obszarze Polski i trwa od 07.12.2015 r. do 11.12.2015 r. do godziny 23:59
 4. Zadaniem uczestników jest wysłanie wierszyka, którego głównym bohaterem będzie jeden z następujących produktów Ogródka Dziadunia: syrop z malin, pigwy albo korzenny. Zgłoszenie należy wysłać pod adres: kontakt@czytamyetykiety.pl
 5. Uczestnicy biorący udział w konkursie zgadzają się na publikacje wierszyków publicznie.
 6. Każdy z Uczestników może wysłać jedną odpowiedź.
 7. Spośród wszystkich odpowiedzi zostaną wybrane trzy.
 8. Nagrodami są trzy różne zestawy składające się z produktów Ogródka Dziadunia
 9. Wyłonienie laureatów nastąpi nie później niż do 15.12.2015 r. i zostanie ogłoszone na blogu Czytamy Etykiety (http://czytamyetykiety.pl/blog/).
 10. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny.
 11. Wysyłka nagród tylko na obszarze Polski.
 12. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania i odbioru nagrody. Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: DzU z 2002 r., nr 101 poz. 926).

  *zamieszczone powyżej zdjęcia są tylko przykładowymi zestawami prezentowymi        

AUTOR

Kamila

Jestem absolwentką Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ze specjalizacją Żywienie Człowieka z Dietetyką. Na co dzień czytam dla Was etykiety, a w wolnej chwili stawiam na kryminały :) Gdy tylko mam czas uciekam w góry, gdzie "ładuję swoje baterie".

Brak komentarzy
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W trosce o Twoje zdrowie

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.