Skip to main content

Konkurs Zmieniamy się dla Was

2016-02-07

Konkurs

Autor: Kamila Kweczke

Ogłaszamy konkurs „Zmieniamy się dla Was”. Tak się składa, że na koniec lutego przygotowaliśmy dla Was niezwykłą niespodziankę, m. in. powiększamy redakcję, dzięki czemu będziemy mogli prezentować artykuły o różnorodnej tematyce, z różnego punktu widzenia. Pojawią się również webinary dzięki czemu będziecie mogli zyskać trochę więcej wiedzy i porad, a także poznać naszą redakcje bliżej. […]

Ogłaszamy konkurs „Zmieniamy się dla Was”. Tak się składa, że na koniec lutego przygotowaliśmy dla Was niezwykłą niespodziankę, m. in. powiększamy redakcję, dzięki czemu będziemy mogli prezentować artykuły o różnorodnej tematyce, z różnego punktu widzenia. Pojawią się również webinary dzięki czemu będziecie mogli zyskać trochę więcej wiedzy i porad, a także poznać naszą redakcje bliżej. Jak widzicie zmieniamy się dla Was 🙂 Chcemy spełniać Wasze oczekiwania i poruszać tematy, które Was interesują. Z tego względu zachęcamy Was do napisania na czym Wam najbardziej zależy, co Wam się podoba, a co mniej. Podpowiedzcie nam w jakim kierunku mamy się zmieniać. Mile widziane będą również Wasze opinie na nasz temat. Swoje odpowiedzi wysyłajcie na: kontakt@czytamyetykiety.pl Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy sześć i nagrodzimy je słodkim upominkiem, czyli Ciasteczkami z domowym składem Orkiszowe Love. WYNIKIDziękujemy za wszystkie odpowiedzi. Dzięki Wam wprowadzimy kilka zmian. Pamiętajcie, że zawsze możecie napisać do nas i wyrazić swoją opinię. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Regulamin konkursu:

 1. Organizatorem konkursu jest strona Czytamy Etykiety [http://czytamyetykiety.pl/].
 2. Fundatorem nagród jest producent Orkiszowe Love.
 3. Konkurs organizowany jest na obszarze Polski i trwa od 08.02.2016 r. do 14.02.2016 r. do godziny 23:59
 4. Zadaniem uczestników jest wysłanie swojej opinii na temat serwisu Czytamy Etykiety, propozycji tematów artykułów, swoich podpowiedzi. Zgłoszenie należy wysłać pod adres: kontakt@czytamyetykiety.pl
 5. Każdy z Uczestników może wysłać jedną odpowiedź.
 6. Spośród wszystkich odpowiedzi zostanie wybranych sześć.
 7. Nagrodami są ciasteczka Orkiszowe Love.
 8. Wyłonienie laureatów nastąpi nie później niż do 16.02.2016 r. i zostanie ogłoszone na blogu Czytamy Etykiety (http://czytamyetykiety.pl/blog/).
 9. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny.
 10. Wysyłka nagród tylko na obszarze Polski.
 11. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania i odbioru nagrody. Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: DzU z 2002 r., nr 101 poz. 926).

AUTOR

Kamila Kweczke

Jestem absolwentką Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ze specjalizacją Żywienie Człowieka z Dietetyką. Na co dzień czytam dla Was etykiety, a w wolnej chwili stawiam na kryminały :) Gdy tylko mam czas uciekam w góry, gdzie "ładuję swoje baterie".OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci e-booka "Drugie śniadanie do szkoły i pracy".

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2022