Skip to main content

Konkurs: stwórz własny smak sosu Develey!

2016-12-12

Konkurs, Produkty

Autor: Redakcja Czytamy Etykiety

“Szef kuchni”, “mistrz kulinariów”, “królowa smaków” – pewnie niejeden z Was marzył kiedyś o takich zaszczytnych tytułach, a także o stworzeniu własnego produktu, który znajdzie się na półkach sklepowych.  Teraz będziesz mieć okazję spełnić swoje marzenie, serwis Czytamy Etykiety z marką Develey przygotował wyjątkowy konkurs! Stwórz swój własny, wymarzony smak sosu, który znajdzie się w sprzedaży już […]

“Szef kuchni”, “mistrz kulinariów”, “królowa smaków” – pewnie niejeden z Was marzył kiedyś o takich zaszczytnych tytułach, a także o stworzeniu własnego produktu, który znajdzie się na półkach sklepowych.  Teraz będziesz mieć okazję spełnić swoje marzenie, serwis Czytamy Etykiety z marką Develey przygotował wyjątkowy konkurs!

Stwórz swój własny, wymarzony smak sosu, który znajdzie się w sprzedaży już na wiosnę 2017 roku.


Postanowiliśmy dać Ci szansę na zostanie Autorem wyjątkowego kulinarnego dzieła – niepowtarzalnego sosu warzywnego.Dobierz najlepszy, idealny Twoim zdaniem smak, spisz skład bez zbędnych dodatków i gotowe! 

Masz okazję stworzyć produkt o wyjątkowym smaku, z wymyślonym przez Ciebie składem. A jeśli smak zostanie doceniony przez Jury – Twój sos zostanie wyprodukowany przez markę Develey i znajdzie się w sprzedaży za kilka miesięcy!

1. Lubisz dobrze, smacznie, zdrowo zjeść?
2. Czytasz etykiety produktów, które kupujesz w sklepach?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych dwóch pytań jest twierdząca – ten konkurs jest właśnie dla CIEBIE!
Wykaż się kreatywnością i pomysłowością – być może będziesz mógł wprowadzić swój plan w życie 🙂

Stwórz swój smak sosu warzywnego dla marki Develey

Poniższe pytania pomogą Ci w wymyśleniu swojego wyjątkowego smaku 🙂

1. Jakie warzywa lubisz najbardziej?
2. Jakiego sosu Ci brakuje?
3. Jaki sos smakowałby Twoim najbliższym?
4. Wymyśl nowy smak sosu, a Develey go wyprodukuje!

Przyślij nam swoje propozycje smakowe i przekonaj nas, że to właśnie Twój smak powinien stać się jednym z nowych smaków sosów marki Develey. Wszystkie nadesłane propozycje będą oceniane przez profesjonalny zespół. W wyborze zwycięzcy weźmie udział Jury, w którego skład wejdą z ramienia Develey Polska eksperci z laboratoriów oraz specjaliści ds. jakości, produkcji i marketingu. Na podstawie najlepszego, najbardziej pomysłowego, ale też możliwego w realizacji pomysłu stworzony zostanie nowy smak sosów marki Develey!

I jeszcze jedna , bardzo istotna informacja-niespodzianka

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy aż 10 osób, które wybiorą się z wizytą zakładu produkcyjnego marki Develey, aby móc w laboratorium przetestować nowe smaki sosów warzywnych i zobaczyć, jak wygląda produkcja “od kuchni” 🙂 każda z wytypowanych dziesięciu osób otrzyma także zestaw eleganckich noży Fiskars Norr wraz z produktami Develey (cały zestaw o wartości ok. 250,00-300,00 zł). Oczywiście koszty podróży także zostaną zwrócone w wysokości 100 zł w formie bonów Sodexo.

Ważna informacja: aby zrealizować projekt i stworzyć wybrany przez jury  produkt potrzeba będzie trochę czasu, stąd podczas wizyty (w styczniu) nie będzie jeszcze niestety możliwości spróbowania dokładnie tego zwycięskiego smaku. Wybrane osoby na pewno jednak będą miały możliwość przetestowania podobnych propozycji lub sugestii od Laboratorium, dzięki czemu przyczynią się do kształtowania opinii na temat smaków. Pomogą też zespołowi Develey dokonywać jak najlepszych wyborów i wprowadzać na rynek produkty zgodne z preferencjami konsumentów. Opinia konsumentów jest bardzo cenna dla producentów żywności!

Konkurs rozpoczyna się 12.12 i kończy 31.12.2016. Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres kontakt@czytamyetykiety.pl, a regulamin dostępny jest tutaj: regulamin-konkurs-develey.Zwycięzca zostanie wyłoniony w terminie do 11.01.2017 roku przez profesjonalne Jury.

Zapraszamy do zabawy!


AUTOR

Redakcja Czytamy Etykiety

Redakcja Czytamy Etykiety

STRONA INTERNETOWA: https://czytamyetykiety.pl/OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Mniejsożercy – czyli jak zdrowo ograniczyć mięso

49,00 zł


Włos Ci z głowy nie spadnie

59,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

69,00 zł


Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się na newsletter i odbierz darmowy prezent w postaci e-booka "Drugie śniadanie do szkoły i pracy".

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2023