Skip to main content

Konkurs Bezcukrowe etykiety

2016-06-01

Konkurs

Autor: Kamila Kweczke

Ogłaszamy konkurs „Bezcukrowe etykiety„! Mamy do rozdania 7 książek Cały ten cukier, ale musicie się trochę namęczyć. Zależy nam, żeby powiększać bazę produktów (z kategorii przekąski, słodycze, produkty dla dzieci, przetwory) ze świetnym składem. A kto jak nie Wy może nam w tym pomóc? Warunki udziału w konkursie Aby wziąć udział w konkursie musisz wysłać […]

Ogłaszamy konkurs „Bezcukrowe etykiety„! Mamy do rozdania 7 książek Cały ten cukier, ale musicie się trochę namęczyć. Zależy nam, żeby powiększać bazę produktów (z kategorii przekąski, słodycze, produkty dla dzieci, przetwory) ze świetnym składem. A kto jak nie Wy może nam w tym pomóc?

Warunki udziału w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie musisz wysłać chociaż jedną etykietę produktu – przekąski, przetworu, słodkości, produktu dla dzieci (np. kaszki). Jakie warunki powinien spełniać? Nie może zawierać:

 • cukru
 • glukozy
 • fruktozy
 • dekstrozy
 • syropu glukozowego
 • syropu fruktozowego
 • syropu glukozowo-fruktozowego, syropu kukurydzianego
 • syropu cukru inwertowanego, syropu cukrowego, syropu cukru karmelizowanego
 • syropu ryżowego
 • syropu trzcinowego
 • słodzików – aspartamu, acesulfamu K, sacharynianu, sukralozy, sorbitolu, soli aspartamu-acesulfamu, maltitolu, mannitolu, cyklaminianów, izomaltozy, taumatyny.

Zależy nam, żeby wysłany przez Ciebie produkt nie znajdował się jeszcze w naszej bazie. Dlatego korzystaj z naszej wyszukiwarki 🙂 Oprócz zdjęcia składu bardzo prosimy o zdjęcie wartości odżywczej (o ile jest) plus informację, gdzie można produkt kupić. Prawda, że proste? Ślijcie je na kontakt@czytamyetykiety.pl

Kto wygrywa? Książki otrzymają osoby, które wyślą największą ilość etykiet (spełniających nasze warunki).

Wyniki konkursu

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Dzięki Wam mamy baaaardzo dużo produktów do dodania na stronę i do podzielenia się z innymi. Jesteśmy pod wrażeniem, że tyle bezcukrowych etykiet nam wysłaliście. Bardzo pozytywnie nas zaskoczyliście. Każdy z Was jest wygranym, ponieważ czyta etykiety!

A teraz trochę matematyki. Łącznie otrzymaliśmy 325 etykiet wysłanych przez 25 osób, a rekordzistka wysłała 93 etykiety 🙂

Książki otrzymują:

 1. Katarzyna W. – nasza rekordzistka!
 2. Sylwia
 3. Sylwia K.
 4. Anna S.
 5. Kamila K.
 6. Iwona D.
 7. Bartosz J.

Gratulujemy i dziękujemy!

P. S. Skontaktujemy się ze zwycięzcami.

Regulamin konkursu:
 1. Organizatorem konkursu jest strona Czytamy Etykiety [http://czytamyetykiety.pl/].
 2. Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Varsovia.
 3. Konkurs organizowany jest na obszarze Polski i trwa od 01.06.2016 r. do 08.06.2016 r. do godziny 23:59
 4. Zadaniem uczestników jest wysłanie jak największej ilości etykiet produktów, które nie zawierają cukrów i słodzików. Pod pojęciem cukry rozumie się następujące związki: cukier, glukoza, fruktoza, dekstroza, syrop glukozowy, syrop fruktozowy, syrop glukozowo-fruktozowy, syrop cukru inwertowanego, syrop ryżowy, syrop trzcinowy, słodziki. Zgłoszenie należy wysłać pod adres: kontakt@czytamyetykiety.pl
 5. Spośród wszystkich odpowiedzi zostanie wybranych siedem.
 6. Nagrodami są książki Cały ten cukier.
 7. Wyłonienie laureatów nastąpi nie później niż do 10.06.2016 r. i zostanie ogłoszone na blogu Czytamy Etykiety (http://czytamyetykiety.pl/blog/).
 8. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny.
 9. Wysyłka nagród tylko na obszarze Polski.
 10. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania i odbioru nagrody. Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: DzU z 2002 r., nr 101 poz. 926).

AUTOR

Kamila Kweczke

Jestem absolwentką Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie ze specjalizacją Żywienie Człowieka z Dietetyką. Na co dzień czytam dla Was etykiety, a w wolnej chwili stawiam na kryminały :) Gdy tylko mam czas uciekam w góry, gdzie "ładuję swoje baterie".OPINIE ()

UDOSTĘPNIJ

0 / 420


Przeczytaj inne artykuły

Zobacz Wszystkie

E-booki

Korzystaj wtedy, kiedy potrzebujesz – na komputerze, tablecie czy telefonie.

Zdrowe Drugie Śniadanie

45,00 zł


Superfoods. Mała encyklopedia superpokarmów

45,90 zł


Piszemy Etykiety, Twoje kosmetyczne „zrób to sam”

44,00 zł


Dla Ciebie, Mamo

79,00 zł


Bądźmy w stałym kontakcie!

Zapisz się do newslettera i odbierz darmowy e-book dla dziecka i rodzica na temat drugiego śniadania!

Zawsze jesteś na bieżąco z nowymi artykułami

Wiesz, co dzieje się w świecie etykiet

Masz stały dostęp do naszych porad

Popularne kategorie

Czytamy Etykiety © 2021