Aplikacja Czytamy Etykiety – zawsze pod ręką!

Kategoria: Jak czytać etykiety , Wydarzenia

Nadszedł ten dzień – dzień, do którego przez ostatnie miesiące przygotowywaliśmy się bardzo sumiennie, aby dać Wam od siebie to, co najlepsze! Nasz zespół pracował (i nadal pracuje, bo to jeszcze nie koniec!) bardzo ciężko, ale z wielką radością możemy powiedzieć: udało się! Ruszamy z naszą aplikacją mobilną, która pozwoli Wam czytać etykiety kiedy tylko chcecie – a na zakupach pomoże dokonać najlepszego wyboru 🙂


Od pięciu lat w serwisie Czytamy Etykiety przekazujemy wiedzę o tym, co jeść i jak jeść, aby dbać o zdrowie, a przy okazji podpowiadamy, które produkty są godne uwagi, a które lepiej sobie odpuścić. Chcemy jednak iść do przodu – i dlatego dziś oddajemy w ręce Polek i Polaków darmową aplikację na smartfony – aplikację z dziewięcioma tysiącami produktów spożywczych, które są dostępne w całej Polsce. Baza rośnie w siłę – codziennie będzie pojawiać się w niej coraz więcej produktów i mamy nadzieję, że w dużym stopniu nasza aplikacja pomoże Wam dokonać wyboru! Każdy użytkownik smartfonów z systemem  iOS oraz Android już dziś od ręki będzie mógł sprawdzić, czy wybrany produkt spożywczy jest zdrowy, jakie ma wartości odżywcze oraz jak ocenia go specjalista, dietetyk. Oddajemy w Wasze ręce aplikację dziś, ale już pracujemy nad kolejnymi jej funkcjami i udoskonaleniami – i oczywiście czekamy na Wasze opinie i komentarze, ponieważ to Wasza ocena jest dla nas najważniejsza!

Nasza aplikacja szybko i sprawnie pomoże zweryfikować skład produktów spożywczych dostępnych w Polsce i pomoże podjąć decyzję czy warto sięgnąć po dany produkt spożywczy. Chcemy dzielić się z Wam naszą wiedzą i doświadczeniem, a tym samym ułatwić jednocześnie codzienne wybory zakupowe!

Społeczność Aplikacji Czytamy Etykiety

Tak jak serwis, który tworzymy razem, Aplikację także możecie współtworzyć z nami. Obecnie w naszej bazie mamy ponad 9000 przeanalizowanych produktów. Nasza baza obejmuje produkty z kategorii przekąsek, produktów świeżych, dla dzieci i napojów. Dodajemy je codziennie, a naszym celem jest sprawdzenie wszystkich dostępnych produktów w polskich sklepach. Ale Ty także możesz nam pomóc! Jeśli produktu, który masz w ręku, nie ma w naszej bazie – wyślij kod EAN do nas, dzięki specjalnej funkcji, a my dodamy produkt do naszej bazy!

Jak działa Aplikacja?

Wystarczy, że podczas zakupów, wybierając interesujący Was produkt, zeskanujecie znajdujący się na jego opakowaniu kod EAN. Aplikacja zweryfikuje jego skład pod kątem zbędnych dodatków chemicznych, odpowiedniej wartości odżywczej lub obecności alergenów. Będziecie mieli także szansę przeczytać autorski komentarz dietetyka oraz poznać naszą ocenę wybranego przez siebie produktu.

aplikacja

aplikacja

Dodatkowe Funkcje

Macie także możliwość zapamiętywania swoich ulubionych produktów, tworząc ich listę. Możecie do niej wrócić podczas Waszych codziennych zakupów. Zapamięta się ona nie tylko na Waszych telefonach, ale także na koncie założonym na naszym serwisie Czytamy Etykiety. Jeśli wybrany przez Was produkt nie został przez nas pozytywnie oceniony – sprawdźcie, co proponujemy Wam wybrać w zamian. Specjalna funkcja: „Zanim kupisz, sprawdź” pozwoli Wam znaleźć produkt z lepszym składem, jeśli udało nam się taki znaleźć.

Chcemy aby korzystanie z Aplikacji Czytamy Etykiety pomagało Wam w codziennych zdrowych zakupach, abyście dzięki niej wybierali produkty z dobrym składem i zdrowo się odżywiali.

Czytamy dla Waszego zdrowia!

 

AUTOR

red

Redakcja Czytamy Etykiety


Strona internetowa: https://czytamyetykiety.pl/

Brak komentarzy
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W trosce o Twoje zdrowie

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.