Zapisz się na listę zainteresowanych ebookiem „Dla Ciebie Mamo”.

Kategoria: Dziecko


Już 26 maja premiera naszego nowego ebooka „Dla Ciebie Mamo”. To ebook jakiego dotąd nie było. To kompendium wiedzy, które łączyć będzie tematykę zdrowego odżywiania z naturalną pielęgnacją kobiet w ciąży, młodej mamy, a także świeżo narodzonych maluszków. To ponad 200 stron eksperckiej wiedzy napisanych specjalnie dla Ciebie.

Podczas ciąży i zaraz po narodzeniu mojego pierwszego synka, w głowie miałam MILIONY pytań. Radziłam się moich bardziej doświadczonych koleżanek, bo wiedziałam że ich praktyczna wiedza, sprawdzone metody pomogą mi przetrwać tą niewiadomą. Żałuję, że wtedy nikt nie pomyślał o stworzeniu tak praktycznego poradnika, o którym już dzisiaj chcę Ci opowiedzieć, a przede wszystkim zachęcić Cię do zapisania się na LISTĘ ZAINTERESOWANYCH nim.

ebook „Dla Ciebie Mamo” to wskazówki, które pomogą poznać wszystkie zawiłości związane z tematyką ciąży, wczesnego macierzyństwa, radzenia sobie z pielęgnacją małych dzieci, ale nie tylko. Tłumaczymy w nim jak radzić sobie ze wszelkimi dolegliwościami ciążowymi ( jak zgaga czy mdłości ), a także zrozumieć najważniejsze zasady zróżnicowanej i dobrze zbilansowanej diety każdej przyszłej mamy. W ebooku rozprawimy się także z mitem: „Jeść za dwoje czy dla dwojga” i pomożemy Ci wykluczyć z codziennej diety produkty szkodliwe. Ale na tym oczywiście nie koniec. Znajdziesz w nim tez rozdział o prawidłowym nawadnianiu podczas ciąży i karmienia, produktach które pomogą podczas laktacji i karmieniu piersią oraz mlekiem modyfikowanym.

Część żywieniowa poświęcona będzie także rozszerzaniu diety Twojego dziecka, od pierwszych dni po narodzinach aż do pierwszych jego urodzin. Zwracamy uwagę na najpopularniejsze alergeny a także przybliżamy metodę rozszerzania diety BLW.

Druga część ebooka poświęcona będzie naturalnej pielęgnacji przyszłych mam, bo jednak nasz organizm może reagować na wiele kosmetyków zupełnie inaczej w tym wyjątkowym okresie. Poświęciłyśmy cały rozdział na temat pielęgnacji włosów, ciała i twarzy zwracając Ci uwagę na składniki, które w czasie ciąży powinnaś zwracać uwagę, unikać.

Dużą część ebooka poświęcamy pielęgnacji dzieci, zwracając uwagę na jakość kosmetyków, które powinny używać, a także problemy skórne które mogą się u nich pojawić. Jest tam część o ochronie przeciwsłonecznej, potówkach i ciemieniuchach. Pomyślałyśmy o wszystkich Twoich wątpliwościach.

ebook wzbogacony będzie o odpowiedzi 11 ekspertów takich jak pediatra, położna, lekarz, psycholog, prawnik, stomatolog, którzy podzielą się swoją wiedzą na tematy ważne i najczęściej budzące wątpliwości.

Dodatkowo poprosiłam także grupę znajomych MAM, znanych z mediów społecznościowych, aby podzieliły się z Tobą swoimi doświadczeniami i obserwacjami.

Jeśli te a także wiele innych tematów związanych z macierzyństwem, prawidłowym odżywianiem oraz naturalną pielęgnacją Cię interesują. Jeśli planujesz ciążę, a może już niedługo Twój maluszek pojawi się na świecie – koniecznie zapisz się na listę ZAINTERESOWANYCH ebookiem „Dla Ciebie Mamo” aby nie ominęła Cię jego premiera, a także niespodzianki, które podczas oczekiwania na premierę przygotowałam.

Agnieszka

AUTOR

Agnieszka Pocztarska

Mam na imię Agnieszka i jestem właścicielem serwisu. Codziennie dbamo rozwój serwisu i nadaje mu kierunek. Jestem takim samym konsumentem jak Ty i na swoim przykładzie udowadniam, że można zmienić swoje nawyki żywieniowe, wybierać produkty z dobrym składem i dokonywać świadomych wyborów. Obserwuję i słucham czytelników serwisu i każdym działaniem staram się pomóc w codziennych decyzjach zakupowych naszych społeczności. Prywatnie jestem mamą dwóch synów, żoną fantastycznego faceta i mam 2 koty. Uwielbiam podróżować, czytać książki i aktywnie spędzać czas z całą rodziną. Moja praca to moja pasja. Uwielbiam patrzeć jak ilość naszej społeczności rośnie – bo dzięki temu wiem, że nasza codzienna praca, chęć wsparcia, dzielenia się doświadczeniem przynosi korzyść coraz to większej grupie odbiorców. Jesteśmy dla Was – czytamy etykiety dla Waszego zdrowia!

Brak komentarzy
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W trosce o Twoje zdrowieTa witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.