Planner miesięczny Czytamy Etykiety

Kategoria: Aktualności


Wiem, że nie każdy lubi planować. Ja uwielbiam 🥰😜 Zapisuje wszystko:
🎁 urodziny i imieniny najbliższych
🎄 ważniejsze święta i daty
📗 projekty z pracy, które rozpisuję w kalendarzu we wszystkich szczegółach
🚗 planowane wyjazdy
🎭 uroczystości i wyjścia
📞 spotkania służbowe

i wiele wiele innych.
Planner miesięczny to jedno moje narzędzie, poza tym mam jeszcze kalendarz dzienny (książkowy)-bez którego nie wyobrażam sobie pracy, bo każdego dnia mam wypełniony po brzegi. Dzięki temu mam pewność, że o niczym nie zapomnę, nic mi nie umknie – codziennych obowiązków jest sporo.

Mam szczególne potrzeby, lubię prostotę ( w designie ) a jednocześnie dużo miejsca na swoje notatki.
Na ten rok zaprojektowałam sobie sama 👌planner miesięczny i chętnie się z Tobą nim podzielę ( bo widziałam w komentarzach pod jednym z postów i wiadomościach, że się spodobał 😍).

Wystarczy, że zapiszesz się do naszego Newslettera a w każdym miesiącu wyślę do Ciebie planner na kolejny miesiąc. W każdym miesiącu dodałam inspirującą notatkę dotyczącą zdrowego odżywiania lub naturalnej pielęgnacji 👍


Wydrukuj i miłego planowania!

AUTOR

Agnieszka Pocztarska

Mam na imię Agnieszka i jestem właścicielem serwisu. Codziennie dbamo rozwój serwisu i nadaje mu kierunek. Jestem takim samym konsumentem jak Ty i na swoim przykładzie udowadniam, że można zmienić swoje nawyki żywieniowe, wybierać produkty z dobrym składem i dokonywać świadomych wyborów. Obserwuję i słucham czytelników serwisu i każdym działaniem staram się pomóc w codziennych decyzjach zakupowych naszych społeczności. Prywatnie jestem mamą dwóch synów, żoną fantastycznego faceta i mam 2 koty. Uwielbiam podróżować, czytać książki i aktywnie spędzać czas z całą rodziną. Moja praca to moja pasja. Uwielbiam patrzeć jak ilość naszej społeczności rośnie – bo dzięki temu wiem, że nasza codzienna praca, chęć wsparcia, dzielenia się doświadczeniem przynosi korzyść coraz to większej grupie odbiorców. Jesteśmy dla Was – czytamy etykiety dla Waszego zdrowia!

3 komentarze
Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W trosce o Twoje zdrowie

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką plików cookies.